| euAndrada a întrebat:

Am si eu o mica problema. Acum cateva nopti, am fost cuniste prieteni in oras... era 11 seara si eram mai multi. Destul de mahmuri, ce-i drept. Si ne-am intalnit cu un tip ("noi" insemnand eu si o prietena apropiata). Si era ceva genu' Ian Somerhalter combinat cu Ed Westwick. Adica era suuuper dragut. Si de la alcool, cred, am inceput sa flirtez cu el. Problema e ca eram atat de beata la un moment dat ca nu imi mai aduc aminte mai nimic. Ideea e ca m-am trezit a doua zi dimineata pe canapeaua mea de acasa (parintii mei erau plecati), cu prietena mea cea mai buna pe jos si cu tipul ala undeva aruncat prin dormitor. Mi s-a facut atat de rusine cand am vazut ca eram aproape dezbracata si el la fel incat am fugit repede de acolo. Cand m-am intors, nu mai era nimeni acolo (ciudaaat). Chestia e ca mie imi place de el, dar mi-e mult prea rusine sa-l intreb ce s-a intamplat. A fost "prima mea betie" si sincera sa fiu, eu chiar nu sunt asa. Mi-e super rusine si sper ca nu ma crede o usuratica. Ce ar trebui sa fac? Cum ar trebui sa pun problema? Cum ar trebui sa reactionez?

Răspuns Câştigător
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Pai cred ca misterul il detine,prietena ta.
El daca era beat si poate nu si mai aduce aminte nimic,ce crezi ca ai putea scoate de la el?
Mai nimic,si n plus,gandeste te ca pentru el poate fii o fala faptul ca s a culcat cu tine[chia daca voi nu a ti facut nimic] si din lauda,grandomanie,oricum iti va spune ca da,a ti intretinut relatii sexuale,atat tie,cat si anturajului vostru.
Dar daca stam sa gandim logic,e clar ca ai avut un contact sexual cu el,altfel nu erai dezbracata si el la fel.
Tu incearca si intreaba l si pe le,dar sa fii atenta,e destul de ciudat ca dupa nu ai mai gasit pe nimeni in casa.
Daca tu erai atat de beata incat numai stii ce s a intamplat,cineva te a dus acasa si cred ca numai prietena ta a fost. poarta si cu ea o discutie,ea e martorul cheie.
Gandeste te ca daca erau parintii tai acasa ce se intampla?
Eu personal,te inteleg si poate ca asa si este,pentru prima oara cand consumi alcool,dar vezi tu.un baiat/barbat vede asa ceva,in ochii lui vei fii vazuta oarecum!
Dar asta sa te intereseze,cel mai putin,prima data poarta o discutie cu amandoi,pentru ca e esential,gandeste te ca in urma contactului sexual,voi poate nici nu v ati protejat,la cat de beti erati si uite asa, apare o sarcina.
Deci trebuie sa afli si dupa intreseaza te cat de,, prietena,, iti e tipa.
Succes pe mai departe!

6 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Ti-o tras-o ala in toate pozitiile si tu habarnu`ai rolling on the floor

| Raul1510 a răspuns:

Intreab-o pe prietena ta ce s-a intamplat, daca nu, incearca sa-i explici acelui baiat ca erai in stare de ebrietate si nu mai stii ce s-a intamplat. sa uite tot! big grin
Sper ca te-am ajutat, bafta!

| alexabc a răspuns:

Cred ca ar trebui sa vb cu prietena ta

| Cipri3101 a răspuns:

Il suni si va intalniti undeva. Dupa ce vb o vreme il intrebi daca ii place sa bea o bautura (sa zicem vin). Il intrebi cand s-a imbatat iltima data, cat de des o face, etc. Atunci poti sa-i spui ca tu cand te ''mahmuresti'' nu mai tii minte, si ii zici ca de exemplu nu mai stii nimic din ce ai facut in seara aia. P.S. Toate astea le spui sub forma de gluma... Sa nu se creada baiatul la interogator laughing

| Murrdock a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina(sa vezi daca nu cumva ai facut prostii).
Si eu m-am imbatat si faceam ca toti dracii pana am adormit.Ar trebui sa-i spui daca mai stie si el ce s-a intamplat.
Bafta big grin Funda? big grinhappy

| Alex3x a răspuns:

Poate erai dezbracata pentru ca ati jucat "adevar sau indrazneala"! Cine stie? Din ce ai scris, e clar ca la betie esti indrazneata! Probabil ai si castigat! Bafta!