| Nuzicnimic4598 a întrebat:

Saal. Cum sa flirtez cu un baiat fara sa par usuratica?

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Vorbesti mai prieteneste cu el, ceva ce are legatura cu scoala spre exemplu.

| devilshelp a răspuns:

Secret

Răspuns utilizator avertizat
| LuciferProduction a răspuns:

Ne există un mod anume. Eu cred că originalitatea e punctul forte fiecărui om. In baza la ce se rezuma flirtul îți poți modera acțiunile. Sfatul meu este sa păstrezi o conversație plăcută, sa fii atentă la ceea ce-i place, să-l faci să se simtă confortabil, dar tot in același timp sa păstrezi distanța.
In ceea ce privește "usuratica" e sa nu faci primul pas si sa nu ceri mai mult decat se petrece.
Asteptarea are rasplata ei!
SUCCES!