| ursarudennis a întrebat:

am si eu o mica problema: de la un timp o fata din clasa a inceput sa ma placa si m-am bagat cu ea! Dar nu stiu am un sentiment ca ea joaca teatru, adica ca se preface.

Dar sa va spun comportamentul ei : la scoala ma baga in seama, vorbim, ma alearga, imi da palme, cand suntem mai singuri ma ia in brate, vrea sa ma sarute.
-Si de multe ori daca ma vede ca vorbesc cu o fata gata se supara

Eu chiar o iubesc dar cum vam mai zis am un sentiment ca nu ma iubeste, ci ca joaca teatru si se preface

Am uitat sa mentionez cu aceasta fata am mai fost acum 2 3 luni in iarna... si acum nu stiu sa nu se razbune pe mine...

Dau funda:X:X av rog HELP ME o iubesc din suflet si vreau sa fiu cu ea

8 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Daca te saruta, te imbratiseaza, se joaca cu tine de ce crezi ca joaca teatru? Motivul supararii ei pentru faptul ca tu vorbesti cu alta fata e ca e geloasa.Crede-ma,daca juca teatru nu se supara, pentru ca n-o interesa. Spune-i ei ceea ce ai scris, ca o iubesti si ca vrei sa fii cu ea.Bafta!

| Geo_6214 a răspuns:

Salut!
Din ce ne spui tu aici reiese ca te place si ca este geloasa cand vorbesti cu alte fete. Poate mai sunt niste amanunte pe care nu le-ai spus. Tie de ce ti se pare ca joaca teatru? Pentru ca face ce ai spus mai sus? Eu din chestiile alea inteleg ca tine la tine, ca este geloasa si ca nu prea vrea sa afle lumea de relatia voastra.
Am si eu o intrebare : Cum iti da palme? In joaca? Sau serios? Daca iti da in joaca, nu cred ca este vreo problema.
Nu stiu daca te iubeste, dar de placut te place sigur pentru ca altfel nu ar mai fi stat cu tine.
Bafta!

| Geo_6214 a răspuns:

Prietenul tau cel mai bun nu prea iti este prieten deloc, iar ea poate a facut asta pentru a te face gelos, sa te intorci la ea.

| MmS_4429 a răspuns:

Frate... daca u zici ca se comporta asa ...io zic ca ii place d u:-| da ce te face sa crezi ca joaca teatru

| MichelleC a răspuns:

Pai iti zic eu ca sunt fata si stiu mai bine laughing
Deci nu are cum sa se rpefaca pentru. ca o fata nu se preface.
Daca ati mai fost 2-3 luni...pai chiar ca nu se preface
Poate crede ca a facut o greseala si vrea sa o repare
Multa bafta smug

| madalinutza_9573 a răspuns:

Te iubeste si cu asta basta. e normal ca autnci cund vb cu o fata sa fie geloasa de aici stiii uh!happy

| ursarudennis explică:

Palme imi da incet...peste fata, peste gura. ii dau si eu dar ne jucam.

Si motivul pentru care cred ca joaca teatru este : mai demult acum 1 luna ea impreuna cu cel mai bun prieten al meu au vrut sa ma faca gelos.adica mau exclus de la toate activitatile fotbal care jucam in campionat la scoala, m-am certat cu toti prieteni. Si prietenul ala cel mai bun cu ea statea impreuna tot timpu, dar mentionez numai in FATA MEA!

| ursarudennis explică:

Pai am uitat sa mentionez Prrietenul asta al meu a fost cel mai bun prieten pana cand ne-am certat! A doua zi la scl fata si cu baiatu asta se plimbam in brate!

Si stiu ca fata a fost cu el doar sa ma faca gelos, toata scoala zice asa!