| juninho07 a întrebat:

am si eu o mica problema: de la un timp o fata din clasa a inceput sa ma placa si m-am bagat cu ea! Dar nu stiu am un sentiment ca ea joaca teatru, adica ca se preface.

Dar sa va spun comportamentul ei : la scoala ma baga in seama, vorbim, ma alearga, imi da palme, cand suntem mai singuri ma ia in brate, vrea sa ma sarute.

-Si de multe ori daca ma vede ca vorbesc cu o fata gata se supara

Eu chiar o iubesc dar cum vam mai zis am un sentiment ca nu ma iubeste, ci ca joaca teatru si se preface

Am uitat sa mentionez cu aceasta fata am mai fost acum 2 3 luni in iarna... si acum nu stiu sa nu se razbune pe mine.

Dau funda:X:X av rog HELP ME o iubesc din suflet si vreau sa fiu cu ea

4 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Pai, din ce ai prezentat mai sus, nu mi se pare o persoana care joaca teatru, dimpotriva, se simte bine in compania ta si este atrasa de tine. Spui ca e geloasa, sa stii ca in momentul aparitiei geloziei, exista si iubire, deci, un lucru foarte bun. Nu ai pentru ce sa-ti faci griji, dar asta nu inseamna ca esti indolent!
"Fi cu ochii-n patru, pe femei nu te poti baza!" "Traieste clipa, esti tanar!"winking

| Dizzydizz a răspuns:

E draci
te iubeste ma
numai faptul ca e geloasa inseamna ca simte ceva pentru tine si ca ii pasa, nu crezi?
Deci asa este caracterul ei si nu o poti schimba
Poate e prea mica si mai trebuie sa se maturizeze.Asteapto cat e nevoie dar inaintte de toate vorbeste cu ea intre 4 ochi si spune i ce te deranjeaza.
Daca tine la tine ve ti ajunge la o hotarare/

| mikey_1179 a răspuns:

Eu cred ca e e geloasa scapa de ea!

| outlandish a răspuns:

Pai daca asta simti tu... poate joaca teatru dar atata timp cat e geloasa cand vorbesti cu alta fata poate are nevoie de cineva ca tine. Cred ca ea te considera prieten dar simte ceva mai mult pentru tine. Ori asta ori vrea sa te monopolizeze.