| fanlalabandsiatat a întrebat:

Am si eu o nelamurire. Am in liceul meu un profesor care aproape toti copiii cred ca ma place chiar si eu banuiesc. (eu am 17 ani sibel 34). Eu am iesit afara in curtea scolii si am vorbit cu un coleg si profu ne-a vazut de la geam. Dupa aceea eu am plecat in clasa si profu s-a dus la colegul meu si l-a intrebat: de ce vorbesti cu ea? Si el a raspuns: este colega mea si ma inteleg bine cu ea. Atunci profu nervis i-a zis: sa nu mai vorbesti cu ea. Si baiatul a zis: este colega mea...am sa vorbesc cu ea nu vad ce rau am facut. Atunci profu i-a zis: bine, bine. Gen: ai sa regreti tu si a plecat. Peste o zis colegul meu s-a dus la el sa vorbeasca de niste acte si profu i-a zis: ma deranjvada afara-ma si sa nu ma mai cauti niciodata. Si pana sa il vada pe colegul meu ca statea cu mine de vorba se purta frumos cu el. Cred ca profu nu vrea sa il ajute cu actele din cauza mea ca l-a vazut pe el ca statea de vorba cu mine. Mi-a zis toti copiii ca profu se uita insistent la mine. Odata mi-a zis ca sunt frumoasa...nu stiu ce sa cred. Voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Daca e adevarat, profesorul este pedofil rau de tot!
Nu stiu ce sa spun, profesorii nu isi spun elevelor ca "esti frumoasa", este ceva acolo, dar nu-i da importanta, trateaza-l ca si pe un simplu profesor, crede-ma daca ii adevarat atunci ii dezgustator rau de tot!

| drogh a răspuns:

Poate tine la tine ca la propria sa eleva sau este chiar o atractie, dar nu poate sa fie adevarat nimic in chestia asta. E mai mare ca tine cu mult! Ai putea sa vorbesti cu profesorul tau sa afli ce se intampla.

| VampireBlood a răspuns:

Pedofil omul ăstalaughing.E mai bine să păstrezi o distanţă faţă de el, nu te încurca cu un profesor, poate i-o trece.

| aKylie a răspuns:

Cum arata? Zi repedeeelaughing