| MihaelaMiikii a întrebat:

Hei TPU :d am si eu o intrebare, azi, am plecat in pauza la magazin [in afara scolii] cu o colega, dar ne-am intalnit acolo si cu un coleg de la o clasa alaturata :d cand ne-am intors se sunase, si ne-am intalnit cu profu` de sport, nu fac eu cu el, si a spus ca nu avem voi in afara scoli si ca ne da 7 la purtare sad credetii ca ne v-a da? happy doamna, cand am intrat la ora nu ne-a spus nimic, dar imi e frica sa nu ne de-a profu` de sport la purtare! Ce credeti? happy

Răspuns Câştigător
| baddgirl a răspuns:

Hey
Nu cred ca o sa va dea nimeni nimic,doar a vrut sa va sperie, mai ales ca nu faceti cu el ore. Daca e sa se ia de voi profa voastra, va cereti scuze politicos, bagati o scuza plauzibila si ca nu mai faceti.Dar asta nu e motiv sa se scada nota la purtare, nu are ce sa va faca happy

| MihaelaMiikii explică (pentru baddgirl):

Multumesc frumos happy ma ingrijorasem putin

| baddgirl a răspuns (pentru MihaelaMiikii):

Pentru putin happy

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se ca.ca pe el si se dadea mare cocos, asa fac toti profii in general, le trece repede

| maddy673 a răspuns:

Salut! In niciun caz nu o sa va scada nota la purtare.A zis asa doar ca sa va sperie. Nu are de ce sa iti fie frica.
O zi frumoasa!

| DejaVuDoc a răspuns:

Glumeste laughing

| deny00denisa a răspuns:

Hei buna. daca nu faci cu acel prof sportu e ok. adica nu cred ca iti va scadea nota la purtarebig grin