| dorin_8977 a întrebat:

Sunt sanse ca prietena mea sa fie insarcinata din moment ce i-a venit menstruatia? A avut greturi... a facut un test de sarcina in timpul menstruatiei si a iesit negativ...sunt cam disperatstraight face

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Extrem de mici, neglijabile. Pentru certitudine 100%, sa mearga la un consult ginecologic dupa ce inceteaza sangerarea.

| mgtow a răspuns:

Nare cum sa fie insarcinata mai daca a venit negativ

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu, nu, nu. Nu ai de ce sa fii speriat daca i-a venit menstruatia.Greturile sunt sigur din alte motive. Si ca sa nu mai stati ingrojorati faceti-o cu prezervativ de acum in colo.

pa, pa.

| byby_7642 a răspuns:

Thm cum sa ramana daca i-a venit menstruatia bagativa mintile in cap oameni buni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei daca faceti sex in timpul mensruatie sunt sanse mici sa raman insarcinata

| dorin_8977 explică:

Baby scuze ca te contrazic dar am auzit de niste cazuri la care la fata i-a venit ciclu pana in a 7 a luna a sarcinii. Tu crezi ca e posibil?

| Elena_4924 a răspuns:

Eu zic sa stati linistiti deocamdata. Dupa menstruatie ar fi bine sa mai faca inca un test sau chiar doua.In timpul menstruatiei nu sunt chiar asa sigure testele de sarcina