| monika_4579 a întrebat:

am si eu o nelamurire poate puteti sa ma ajutati voi.Simt ceva in burta, exact cum as avea o a 2a inima, dar in burta, este posibil sa fiu insarcinata? Ciclul mi-a venit normal, nu mi-a intarziat deloc, dar am o frica ca poate fii ceva, cand am facut testul de sarcina acum o luna si ceva, a iesit negativ. Dar nu stiu ce sa cred, si nu stiu ce poate fii in burta. Dau fundita

Răspuns Câştigător
| anonimmmmm a răspuns:

De foarte multe ori mi s-a intimplat asa, nu este vorba de nici un chist nu-ti fa griji, chiar de nenumarate ori am simtit astfel de batai asemanatoare ca ale inimii in burta si prima mea intrebare era:oare sunt insarcinata?, nu, nu-ti fa griji, la urma urmei suntem corp viu si cum poti simti pulsul si la mina, uneori se simte si in burtika

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E frica. Nu ai cum sa simti inima fatului, nici macar in luna mare.

| catthshshshs a răspuns:

Cum zicea si persoana anonima, poate fi un chist.
Mergi la medic si fa un ecograf si atunci vei afla sigur.
De sarcina nu cred sa fie vorba totusi.

| lays a răspuns:

Si mie mi se mai intampla asa.si nu am nimic.se intampla si inainte sa-mi incep viata sexuala, deci nu e vb de o sarcinathinking

| roxpau a răspuns:

Cel mai bine este sa consulti un medic el te va lamuri

| maria_8727 a răspuns:

Daca ti-a vent cm nu poate fi vorba de sarcina.eu zic ca cel mai bine ar fi sa mergi la medic sa vezi daca ai vreo problema. sper ca e totul in regula, ...ai grijabig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa un test de sarcina! Si du-te la un ecograf. Poate fi un chist! Asa am avut si eu.Era ca si o a doua inima in burta!

| monika_4579 explică:

Dar este cam ciudat, ca daca apas pe burta, simt ceva tare in unele locuri :-s chiar nu stiu ce sa fac sunt foare ingrijorata crying