| monika_4579 a întrebat:

am si eu o nelamurire, ciclul mi-a venit normal... dar as manca incontinuu, sunt tot timpul foarte obosita, si am o senzatie ciudata de parca chiar as fi insarcinata, dar nu stiu ce sa cred, inca nu am facut un test de sarcina pentru ca imi este foarte frica, nu am greturi, este posibil sa fiu insarcinata?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata daca ciclul a fost perfect regulat si normal. Dar daca ai avut contact sexual, nu e imposibil. Fa-ti un test de sarcina sa-ti iesi din idei. Cred totusi ca e doar frica de sarcina.

4 răspunsuri:
| llllllllllll a răspuns:

Nu cred ca esti insarcinata, dar, ca sa te linistesti fa-ti un test de sarcina.
Succes!

| deni_6616 a răspuns:

Nu, nu esti:*

| gabriela_8989 a răspuns:

Nu dar zic totusi sa faci un tes de sarcina sa fi sigura... dar nu are cumm...cred ca asta este doar in capul tau

| monika_4579 explică:

Multumesc mult pentru ajutor, am facut testul de sarcina si a iesit negativ love struck :*:*