| Nico_9876 a întrebat:

am si eu o pb.Am facut cunostinta cu un baiat si imi place de el.Chestia e ca si el imi da unele semne ca i-ar place de mine, doar ca rar si putin.DE CE? Pana acum, mai mult eu i-am trimis mesaje si am incercat sa vorbesc cu el. Zilele trecute am vorbit si m-a invitat sambata la discoteca, i-am zis ca merg, dar de atunci nu mi-a mai dat nici un semn.Sa il abordez eu din nou? Cand? Cum? Multsumesc! fundita

Răspuns Câştigător
| Oana_9831 a răspuns:

Draga mea, mai bine lasa`te cautata. daca tu o sa il cauti tot timpu baiatu asta o sa si`o ia in cap cum fac toti baietii si o sa te creada disperata.sunt sigura ca nu asta vrei. Daca si el te place, cu siguranta te va cauta el love struck (fundita?) love struck

2 răspunsuri:
| Elenika a răspuns:

Eu zic sa astepti pana o sa te bage el in seama. daca o sa insisti prea mult va crede ca esti enervanta si insistenta.

| maryanu a răspuns:

Baietilor le place sa vaneze sa lupte pentru o fata, lasa`l pe el sa "ia fraiele" si daca o sa vada asta sigur va lupta pentru a fi a lui. Bafta.