| andrei1616 a întrebat:

Salut vreau sa va spun o poveste si sa va dati o parere. M-am intalnit cu o fata din intamplare la scoala, ne am uitat unul la altul a doua zii am vorbit pe Facebook dupa din intamplare ne-am intalnit, toate bune frumoase ea atunci vroia sa o pup/sarut dar nu am facut-o, a doua zii m-am intalnit cu ea in parc am vorbit si atunci ne-am si pupat. Dupa cateva zile am mers la ea acasa ( nu am facut nimic) doar ne-am pupat i-am facut niste semne pe tate si atat ( ea m-a invitat) eu ca baiat voiam sa fac ceva, normal ( ea mi-a zis ca nu vrea sa faca nimic acum ). Tot a fost frumos eu am plecat acasa dupa seara eu nu mi-a mai raspuns la mesaje totul era bine vorbeam dar de odata nimic, si nu a mai vrut sa vorbeasca cu mine. Pana i-am zis ca daca nu vorbeste cu mine sa imi explice vin eu la ea acasa si vorbesc cu tine (parintii ei erau acasa si intelegi-ti voi) Si ea atunci mi-a ca vrea sa o terminam ca a nu a fost nimic intre noi si ca eu nu o cred si chestii. Si eu trebuie sa ma intalnesc cu ea maine sa vorbesc sa rezolvam totul. Ea mi-a spus ca ii place sa se joace cu baieti pentru ca, cu ea s-a jucat primul iubit cu inima ea si de atunci ii place sa se joace cu baieti. Eu nu stiu ma chema la ea acasa daca nu simtea nimic pentru mine? Sper sa fie totul bine sa fac cumva ca maine ma vad cu ea si sper sa fie bine. ( nu este din cauza ce s-a intamplat la ea acasa, chestia a fost diferita nu se poate explica)

Răspuns Câştigător
| madyddd a răspuns:

N-am inteles nimic

1 răspuns:
| MidnightR a răspuns:

Ce ma rog ai vrea sa simta pentru tine in cateva zile?