| anonimanonima a întrebat:

Buna am si eu o prietena.are 11 ani.si ma intreaba daca e bine sa te mast******...si vrea sa-i spuneti mai multe despre... daca vreti id ei cereti-l.

Răspuns Câştigător
| simiemi a răspuns:

Ma fete nu prea sunt cine stie ce chesti despre asta masturbarea e o stare de bine p moment si nu inseamna ca t dezvirginezi d la ea stai linistita da o sa iti placa si o sa mai vrei.

10 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Aici inveti tot ceea ce este nevoie.

http://www.sexpert.ro/articole/adolescenta

| s3xy0girl20 a răspuns:

Da da-mi id ei

| anonimanonima explică:

Vretzi id ei? sa vb cu ea?

| anonimanonima explică:

A si apropo nu am pus eu intrebarea asta deci nu ziceti ca sunt eu in stare sa pun intrebarea asta. mi-a pus-o o fata si eu v-am intrebat pe voi laughing. acea fata e fff nebunnnaaa!

| simiemi a răspuns:

Da vreau eu id ei asi pute sa ii spun mai multe dar sa ii zici de mine sa nu se sperie sau supere.

| oana_4978 a răspuns:

Fata cati ani ai? in ziua de azi toate pitipoancele ca tine si de varsta ta vor sex! de abia va sterge-ti mucii la nas si voi va intrebati cum sa ramaneti virigine dar totusi vreti senzatii bagativa mintile in cap si vedeti-va de scoala lasati p. a ca o sa aveti parte de ea toata viata vrand nevrand, aia va trebuie voua mucoaselor, de aia se duce tara asta in jos pentru ca parintii nu stiu sa vorbeasca cu copii lor li se pare ceva stanjenitor, daca te-ai duce la maicata si i-ai spune despre chestia asta ce crezi ca ar zice? ia intreaba-l pe taicatu ce e un prezervativ si la ec e bun?!

| JustMy14 a răspuns:

Cati ani ai?

| eXtrike a răspuns:

Da daca te masturbezi, iti spargi himenul.
in timpul sexului, poti avea dureri, placeri sau sa nu simti nimic.
prezervativu ajuta la protejare, de obicei, prin contactele sexuale se pot transmite boli, schimbul de spermatoizi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa ziceti toate/toti

| maruntzika a răspuns:

Cum poate fi ceva grav? atunci cind e ceva normal!?! deci depinde si de virsta adica daca estiprea mica atunci nu se recomanda dar nu se socoate a fi ceva grav! Virgina normal ca n-o sa mai fii! Despre prezervativ depinde ce vrei sa stii dar sunt multe inf utile pe net poti sa te uiti;-)