| spirydushu a întrebat:

Cand apare un necunoscut la voi in casa si va intreaba daca vreti un pahar cu apa. ce ii spuneti?

Răspuns Câştigător
auran
| auran a răspuns:

Ca prefer un Campari...

3 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Eu nu beau dacat bere, mai @spirydusu, asa ca acel necunoscut nu are ce cauta in casa mea, daca vrea sa-mi dea un pahar cu apa si nu cu bere.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu am păţit, dar cel mai probabil aş spune "Îmediat!". L-aş lăsa ce-i drept pe hol, afară (pentru siguranţă) şi m-aş întoarce cu un pahar de apă.

| anad a răspuns:

Nu apare la mine in casa, eventual la usa, dar nu ii deschid daca nu il cunosc.Fratele meu le-a deschis la 2 fete care cereau apa si pana a adus el apa din bucatarie l-au lasat fara pormoneu si fara telefon(erau pe hol in buzunarul hainei). Le spun deci prin usa ca nu vreau si nu le dau nimic.