| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o probema.

Exista o prietena "de joaca" adica ma joc cu ea cu alte fete si baieti si ea o are cea mai buna prietena de care mi-a placut dar acum o urasc si cred ca o influenza cu ceva. Oricum mie nu mi-a placut de ea dar acum simt ceva pentru ea si de la un timp ea ma suna mereu sa ies in fata blocului dar acum nu ma mai suna. Mereu cand vorbesc cu ea pe facebook sau mess si o intreb daca iese zice ca are treaba, ori mananca sau altceva. Ce sa cred ea ma place sau nu? S-au daca nu cum pot sa aflu? Dar fara sa ii spun ce simt am emotii

2 răspunsuri:
| AjutaPeTPU a răspuns:

O sa-ti dau raspunsul
Si am incercat ce mi-ai zis u cu apararea si mi-a luat-o si apropo inainte imi zicea de fapt ma suna mereu si imi spunea sa ma duc cu ea la magazine si alta data m-a chemat la o pizzerie doar ca, cu mine a mai venit un prieten

| CrisuBr a răspuns:

Pai daca te-ai certat cu prietena ei cea mai buna si ea s-a suparat pe tine inseamna ca eu fi zis ceva.si la mine e la fel da invers eu sunt fata si prietena mea cea maibuna e prietena. amica cu baiatul pe carel il placeam ma rog.In calitate de fata as zice 70% ca te place. bine doar daca te cheama mereu siti vorbeste frumos la tel.Vezi daca iti ia apararea in fata cuiva sau mai bine fa va jucati adevar sau provocare si daac ea te intreaba pe tine ce fta placi automat te place si ea.Si o intrebi invers tu pe ea. oricum fetele sunt sensibile deci ai grija cu ea. funda? ps imi dai rasp inapoi sa-mi zici ce s-a intamplat