| soshy a întrebat:

Am si eu o problema. Am facut sex neprotejat cu o zi inainte de menstruatie, a ejaculat afara, si menstruatia a venit la timp. A trecut o saptamana de la contact si azi am o senzatie usoara de greata. Exista posibilitatea unei sarcini?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu este sarcina (99%). Sigur vei sti abia peste inca vreo doua saptamani facand un test de sarcina si mergand apoi la ginecolog.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Poate ai mancat ceva ce nu ti-a priit. Daca totusi nu scapi de ganduri mergi la gineco!

| Te besk a răspuns:

Da. Mai bine fa un test si daca iese pozitiv du-te la ginecolog poate iti da ceva pastile si vei fi bine sau va trebui sa faci avort

| anonim_7506 a răspuns:

Eu stiu ca nu poti ramane insarcinata daca faci sex neprotejat inainte cu 8 zile de menstruatie dar totusi ar fi bine sa mergi la un ginecolog sau sa iti faci un test.