| soshy a întrebat:

Am si eu o problema. Am facut sex neprotejat cu o zi inainte de menstruatie, a ejaculat afara, si menstruatia a venit la timp. A trecut o saptamana si azi am o senzatie usoara de greata. Exista posibilitatea unei sarcini?

5 răspunsuri:
| mihaela_7412 a răspuns:

Orice e posibil dar nu gata daca tii greata esti gravida cel mai sigur fa un test de sarcina succes

| poesia a răspuns:

Greata e cauzata de mai multi factori.Stai linistita, nu esti insarcinata

| mariaw a răspuns:

Sa nu cumva sa va atingeti de prezervativ. Iti poate lasa grave iritatii:-o. Intr-adevar cel mai bine e sa faci sex neprotejat, dupa cum bine ai intuit si tu, sa speri ca ejaculeaza afara, dupa care sa-ti faci griji toata saptamana de dupa, sa-ti calculezi menstruatia la minut si sa te sperii si de la cea mai mica durere de cap, gandindu-te ca viitorul tau copil "inoata" fericit la tine in burtica.
Poate propriile concluzii te vor ajuta la ceva

| Cory89 a răspuns:

Clar nu! Poti sa stai linistita happy

| smileysmiley a răspuns:

Existawinking