| EvaTramell a întrebat:

Am si eu o problemahee hee
Am prieten, azi avem 2 saptamani ( stiu ca e putinhee hee dar asta e ). Oricumhee hee vorbim pe mess si la tel dar de un timp incoace se tot pune pe invisibil dar de ce sad? explicati-mi si mie.
ps : doar la mine se pune pe >invizibilhee heebig grin<
Dar imi spune ca ma iubesc si alea alea:X
Astept raspunsuri:X

Răspuns Câştigător
| Thesamegirl a răspuns:

Hmm...Dar de intalnit, va intalniti?
Parerea mea este ca are ceva de ascuns, sau pur si simplu nu my este interesat de aceasta relatie. Eu, acum ceva timp am trecut prin aceeasi situatie, si mi-am luat inima in dinti, si am inceput sa il i`au la intrebari. Raspunsul a fost oarecum dur, si preferam sa nu il aud.dar asta a fost. Raspunsul a fost ceva in gen " relatia nu mai merge, insa mi-a fost oarecum aiurea sa iti spun, asa ca am incercat sa ma desprind vesnicile comunicari de pe mess, ramanem amici?"
Eu ce sa spun, nimeni nu poate stie ce este in gandul lui, decat el insusi.
Daca vei vorbi cu el, cu siguranta te va scoate din ceata.
Sper ca te-am putut ajuta.
>:d

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cred ca e timid si retras.Il mai vrei asa?

| ofataoarecare a răspuns:

Sincer...nu cred ca are timp sa stea cu tine, e ocupat el cu altele.
Daca te iubea vorbea cu tine oricand ar fi prins ocazia:-)

| ciupyx a răspuns:

Aveti 2 saptamani? ce i-ai cumparat cadou? happy

de ce nu il intrebi pe el de ce te pune pe invisible?

| albertcraiova a răspuns:

Poate are putina treaba si de aceea

| luca123_2794 a răspuns:

Poat,incearca sa iti faca farse ca sa te impresioneze.doar atat.nu te gandi ca te inseala