| andreeapublic a întrebat:

am si eu o problema am suferit un avort spontan la 6 saptamani, intrebarea e urmatoare e normal sa ma mai doara sanii dupa 6 zile? si dupa cat timp as putea ramane din nou insarcinata?

1 răspuns:
| ananyyo a răspuns:

Cred ca ar trebui sa faci cateva analize inainte de a ramane insarcinata din nou, astfel vei discuta cu ginecologul si iti va zice daca e ok sa ramai insarcinata.despre durerea sanilor eu cred ca e normala, probabil nu ai eliminat hormonii produsi de sarcina inca.bafta