| Nicu_6664 a întrebat:

am si eu o problema, cum as pute face sa imi pot controla penisu, adica sa nu mi se scoale din senin e enervat mai ales cand stau cu prietena in brate sau ma joc cu ea el is gaseste sa se scoale ce as putea face sa il pot controla?

Răspuns Câştigător
| Katheeeee a răspuns:

Pai in primul rand incearca sa nu te mai gandesti la ce faci in momentele acelea cu prietena ta,ci incearca sa te gandesi la lucruri legate de mancare,jocuri, filme, orice crezi tu ca iti poate distrage atentia.Am auzit ca asta ajuta de obicei.
Bafta happy

4 răspunsuri:
| InnaiiSa a răspuns:

Pai tot ceea ce poti face e sa faci dragoste cu prietena ta ca sa te poti calma si sa poti controla asta e o dovada ca iti iubesti prietena si te simti foarte atras de ea si de aceea te exciti foarte repede mai pe romaneste fierbe sangele...

| death a răspuns:

Leagă-ţi-l de Cojones... Măcar, nu se scoală singurel.

| gaby37 a răspuns:

Dati cu tigla-n **** pai normal ca ti se scoala mah ai 8 ani

Răspuns utilizator avertizat