| CiobStefan a întrebat:

am si eu o intrebare: Cand sunt cu prietena mea si ne sarutam devin erect imediat si imi e rusine de asta. Ce as putea face sa nu "mi se mai scoale" in astfel de situatii? Rog seriozitate, chiar sunt jenat de problema asta.

9 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

E foarte normal! Anormal ar fi sa nu se intample! Te saruta, simti atingerea ei, e ceva ce-ti place. Asta ni se intampla tuturor, nu esti tu exceptia. Daca-ti mai pune si mana pe pantaloni te inteleg! Bafta! Stai linistit.

| Yhugato a răspuns:

Deci daca dai o funda iti spun big grin glumesc, iti spun,
Deci, inainte de intalnire ar trebui sa te masturbezi ca sa nu se mai "trezeasca", nu stiu daca merge la toate persoanele dar ar fi cazul sa incerci,
bafta!

| Constantin112 a răspuns:

Cati ani ai?
Ai m-ai facut sex pana acum?
Probabil ca esti prea excitat in momentul in care va sarutati, probabil tu ii pui mana pe fund o mangai si etc...si nu, nu iti recomand sa te masturbezi inainte sa te intalnesti cu ea laughing) ( daca tu te intalnesti o saptamana de zile cu ea inseamna ca tu trebuie sa te masturbezi o saptamana de zile in fiecare zi? rolling on the floor sa fim seriosi. )

| Yhugato a răspuns (pentru Constantin112):

Ma de ce trebuie sa ma contrazici mereu? laughing este normal masturbarea si ywar are dreptate, asa se intampla si la mine dar eu incerc sa ma controlez big grin tongue

| Constantin112 a răspuns (pentru Yhugato):

Stai linistit ca nu am nimic cu tine dar pe bune cum am zis eu daca se intalneste o saptamana de zile cu ea trebuie sa se masturbeze in fiecare zi? laughing)) am inteles ca masturbarea este normala dar nu in fiecare zi laughing)

| Yhugato a răspuns (pentru Constantin112):

Depinde de puterea fiecaruia de producerea spermatozoizilor si de consumul alimentelor care favorizeaza asta.winking nu este exagerat de mult o data pe zi, alti fac si de 3-4 ori chiar si de mai multe ori si nu se mai intampla nimic big grin

| Constantin112 a răspuns (pentru Yhugato):

Aia care o fac de 3-4 ori pe zi nu mai apuca sa iasa la pensie rolling on the floor))))

| Yhugato a răspuns (pentru Constantin112):

Dar nu patesc nimic, doar isi "intensifica" placerea, poate cand o sa o faca cu o fata o sa le para ceva "minunat" laughing rolling on the floor

| CatalinLaurentiu02 a răspuns (pentru Yhugato):

Cum sa nu pateasca ma? Aia pierd la vitamine si la minerale la greu.cum a zis Constantin: "Nu mai apuca sa iasa din pensie!". Deci intr-o saptamana trebuie sa te masturbezi de MAXIM 3 ori