| Superagent00 a întrebat:

Am si eu o problema de exempu daca azi ma masturbez si dupa ce termin spun ca a fost ultima data, dar dupa o saptamana cam asa simt nevoia sa o fac iar.ce pot face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand simti iesi afara, citeste o carte, fa ceva constructiv pentru tine

7 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Sa te duci la veterinar sa te castreze, asa se face cu taurii...

| Freya1 a răspuns:

E normal sa simti nevoia asa suntem construiti

| Hammurabi a răspuns:

Găsește pe altcineva să ți-o facă, cel puțin așa scapi de sentimentul de vinovăție. laughing

| Dragosdoar a răspuns:

Sa faci iar laughing. Ce e atat de grav?

Răspuns utilizator avertizat
| SKillerQSama a răspuns:

Cu cat faci mai mult cu atat sansele de a face cancer scad :*

| Nicknamenone02 a răspuns:

E ceva uman, nu e nimic rău, sa nu exagerezi totuşi