| dezire_6265 a întrebat:

Buna am si eu o problema de o saptamana de dimineata cand ma trezesc ma ustura si ma mananca jos si ma ustura inauntru nu stiu ce sa fac aveti vreo idee ce ar putea fi? mersi anticipat

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o infectie genitala, fie luata pe cale sexuala, fie de la un exces de antibiotice, fie de la un deficit de igiena. Exista si in Cipru ginecologi, du-te la unul dintre ei. Nu mai sta fara tratament si mai ales nu te trata dupa ureche.

| Adynna_9523 a răspuns:

Dacaa zici ca tiai inceput viata sexualaa eu ma gandesc ca asta ar fi cauza ai mare grija cu igienaa personala ca dontr-o chestiee ca asta potii sa faci o infectie destul de urataasad
Si ai grija ca prietenul tau saa aibe si el o igiena destul de corespunzatoaree ca poti sa faci o infectie si din cauza luii sad
Sau ar mai putea fii o infectie urinara care nu este foarte gravaawinking se poate trata usor.incearca sa e cueti bine in acea zona si daca vezi ca nu se schimba nimic due si u la un doctor sau cevaawinking Eu pot doa sa imi dau doar cu presupusu tongue
Sper sa te fi ajutat cu cevaa :X Mooolta sanatatee si aii grija de inee kiss

| dezire_6265 explică:

Mi-am inceput viata sexuala dar nu am mai patitt asa ceva eu sunt in cipru si nu stiu pe aici cum sunt doctori nu ai idee ce asi putea sa fac sa nu ma mai usture?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o infectie urinara, asta daca nu ti-ai inceput viata sexuala, mergi la medic