| Marius159 a întrebat:

De o saptamana mi-au aparut niste bubite(mai multe puncte mici) pe capul penisului, aceastea sunt nedureroase nu ma mananca ustura absolut nimic. Aveti idee ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| rgx a răspuns:

Ai dat din cur neprotejat?

| Marius159 explică (pentru rgx):

Nu!laughing..Sunt Virgin.

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

Iti va treec, dar poti merge la un consult medical.

| TheFallen666 a răspuns:

Poate ca e doar varsta

| secretlove2014 a răspuns:

Incerca sa te speli cu 500 ml apa calduta si o lingurita de bicarbonat de sodiu alimentar cam 3 zile dimineata si seara, o sa ti dispara, asa a folosit sotul meu! sanatate

| JIGHIRUS a răspuns:

O sa treca! destul de repede, igiena intima e foarte importanta! va trece foarte repede!

| IoNuTzZz1997 a răspuns:

Eu de obicei am aceste bubite cand urmez un tratament cu antibiotic.

| max72 a răspuns:

Mdea... cu aceeasi problema ma confrunt si eu. Am citit pe net cum ca aceste bubite vir tece de la sine daca ai imunitate mare, dar poate dura pana si 1 an
Ai luat aceste bubite ori priin contact sexual neprotejat ori de la vreo piscina( la mine este cazul cu piscina)asa ca nu fi speriat... trece!
Funda? big grin