| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema.
Imi place de o fata, ea stie ca o plac dar ea tine la mine ca la un frate mai mult desi ne vorbim foarte mult si ne intelegem super bine iar eu ma comport frumos cu ea. Imi puteti da un sfat? Eu am 17 ani jumate sa nu credeti ca va vorbeste un copil de 13 ani.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| anDa a răspuns:

Nu inteleg de ce faci diferente intre varste. Ma rog. Sfat? Marutriseste-i ce simti, chiar daca stie, va aprecia sa i'o spui pe fata. Din propria experinta iti spun ca de obicei prieteniile foarte legate care ajung la relatii se termina foarte urat si se pierd si prieteniile. Deci mai bine o lasi asa.
Succes!

| victoR1k_1606 a răspuns:

Off, nu cred ca o sa iasa ceva, esti in aceeasi oala ca si minestraight face