| AlinaaaIrina a întrebat:

Buna am si eu o problema imi place de un tip il stiu de mult timp dar de ceva timp a inceput sa imi placa si nu stiu daca el ma place cand sunt in preajma lui ma tachineaza si nu ma lasa in pace ma ciufuleste acum ceva timp eram in autobuz el statea pe scaunul din spatele meu am i ceput sa ma ciufuleasca

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Comportamentul lui demonstreaza ca nu-i esti indiferenta, ca te-a remarcat si sunt convins ca ar accepta sa-ti faca pe plac daca asa ca din intamplare i-ai comunica ca ai dori sa mergi undeva si ai dori sa fii insotita sau pur si simplui sa-i spui ca ti-ar face o deosebita placere sa va plimbati in doi. Va intelege motivul.

| neutrino a răspuns:

De obicei baiatul ciufuleste fata care ii este draga. Intreaba-l si tu ce doreste de la tine, si in felul acesta poate ca-i dezlegi limba!

| Sfatosul2012 a răspuns:

Daca acum in functie de cine te a ciufulit ii alegi atunci esti pe calea cea buna. Cred ca te place sau are el un fetish asa mai deosebit. Oricum te place.

| bobo500 a răspuns:

Buna... ai putea sa ii spui sa stea 2 min si sa il intrebi diferite chesti gen ce si-ar dori el de la o fata, ce atitudine ar vrea sa aiba acea persoana... imi fine si dupa ce il intrebi asta incearca sa fi cam cum si-ar dori-o el si cred ca totul o sa decurga de la sine
SPER CA TE-AM AJUTATwinkingwinking happy