| catzelushdeplush a întrebat:

De fiecare data cand sunt cu iubitul meu si ne sarutam se excita foarte repede. E de ajuns sa il sarut dupa ureche sau sa ma pun la el in brate si sa-l sarut pasional ca se excita destul de repede. Apoi imi spune ca vrea sa se termine si se duce la baie. E normal sa se excite asa de repede?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este normal sa se excite foarte repede in prezenta ta. Nu este normal ca simte nevoia sa ejaculeze in loc sa prelungeasca cat mai mult starea placuta de excitare.

| Ronnix a răspuns:

Esti prima lui prietena?

| blaxy a răspuns:

Paiiii.daca se duce la baie sa inteleg ca nu faceti dragoste? inseamna ca el doreste sa faca dragoste, da sa nu il saruti pe urek.pfff.e normal daca nu are relatii sexuale cu nimeni.

| Nuv?suf?r a răspuns:

Să înţeleg că nu faci sex cu el?
A tu eşti una din acele fete care se bazează pe filosofia: mai întâi mă iubeşti şi apoi te dezamăgesc.

| dana85 a răspuns:

La o varsta lucrurile astea sunt intense si nu se pot controla, problema este ca nu intotdeauna trebuie sa finalizeze, trebuie sa gaseasca o metoda de a trece peste starea de excitare.

| RetardedRacoons a răspuns:

Da tie ti se pare normal sa-l fierbi pe om in halul asta si sa-l lasi apoi sa fuga la baie sa se rezolve ca ultimul labar? Macar de i-ai da tu o mana de ajutor.

| Woody_Claw_1994 a răspuns:

Da este normal.Atunci cand il saruti si stai in bratele lui e normal sa se excite.Dar de ce nu te culci q el?