| anonim890311111111111111 a întrebat:

Buna!
Am si eu o problema! Iubesc un baiat dar el nu simte nimic pentru mine! Vreau sa-l uit l,dar nu pot! Mereu imi amintesc de momentele in care se uita frumos la mine, radea.
As vrea macar sa ii atrag cumva atentia! Idei?
Multumesc!
Funda

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu simte nimic pentru tine, de ce faci o obsesia din asta?
Cum sa uiti daca tu vrei de fapt sa-i atragi atentia?
Lasa, o sa treaca timpul, mai cresti si vei intelege ca oamenii au dreptul sa aleaga pe cine iubesc si cand celalalt nu da doi bani pe sentimentele tale, este bine sa mergi mai departe.

| neutrino a răspuns:

Daca baiatul te cunoaste iar tu ai facut tot posibilul sa fii bine vazuta de el, atunci nu-ti ramane decat sa iubesti un alt baiat. Apropo, de unde ti-ai dat seama ca el nu te iubeste?

| Emilian65 a răspuns:

Daca el nu simte nimic pentru tine, inseamna ca nu te iubeste cu adevarat.

| famrussu a răspuns:

Poti sa faci si altceva ca sa il uiti...incerci sa-ti placa de un alt baiat care poate si el te place...si cu timpul ai sa-l uiti pe astawinking