| Deea998 a întrebat:

as vrea sa va intreb cum sa atrag atentia unui baiat,timid,dragut,pe care il plac si nu stiu daca si el ma place, dar as vrea sa-mi dau seama.Cu toate ca azi-vara a intrebat de mine mai mereu,deoarece ne vedeam in fiecare zi, se uita dupa mine si multe altele.Si as vrea sa-i atrag cumva atentia

Răspuns Câştigător
| 8imal a răspuns:

Cu tupeu si direct in fata! spune-i! daca te sfiesti poate pierzi un moment important din viata ta! ce pierzi?

| Deea998 explică (pentru 8imal):

Da dar are mereu o fata atat de serioasa si de indiferenta si in plus eu am si cateva kg in plus. De aceea cred ca mi-e frica.

| 8imal a răspuns (pentru Deea998):

Eu am kg minus ma face asta un ciumat? iar daca e tot timpul serios ce te astepti sa fie mereu cu zimbetul pe buze? tu nu ai probleme? gandeste!

| Deea998 explică (pentru 8imal):

Poate ca ai dreptate dar, nu stiu..., nu stiu de ce sunt atat de neincrezatoare.

| AlKhalifa a răspuns (pentru Deea998):

Nu se poate!
Nu mai fii neincrezatoare si lasa frica de o parte ca nu castigi nimic cu asta. vorbeste cu el repede pana nu-i prea tarziu! straight face
Lasa-le in belea de kg in plus...

| 8imal a răspuns (pentru Deea998):

Mai fiinta intelege ca mai bine suferi o data (in cazul in care te respinge) decat sa dai cu piciorul unei situatii ce poate avea loc o singura data in viata. daca e pentru tine si tu il scapi ce ai sa zici dupa ce trec anii? ma da ce prostie am facut! iar in cazul in care te respimge: suferinta asta poate trece usor decat daca timpul zbora si te implici si mai mult emotional.

| Deea998 explică (pentru 8imal):

Posibil nu stiu o sa ma mai gandesc...am emotii si cand ma uit la el apoi daca ar trebui sa vorbesc cu el.

8 răspunsuri:
| AlKhalifa a răspuns:

"ne vedeam in fiecare zi, se uita dupa mine si multe altele"
Draga Deea998, deja te place, parerea mea e sa vorbesti cu el si sa spui ca-l placi si vezi ce-ti spune si el.big grin
Bafta!

| Deea998 explică (pentru AlKhalifa):

Nu pot sa vorbesc cu el pentru ca mi-e frica.