| ioana203 a întrebat:

Buna,am si eu o problema
ma cunosc cu un baiat de la gradinita pe nume matei si anul acesta ne-am revazut.Cand are chef se comporta cu mine de parca am fi intr-o relatie.Adica odata m-a luat in brate,imi zice iubita,imi zice sa il pup(pe obraz), ma pisca, adica mereu se baga in sema desi eu cateodata ma supar ca vb mai urat si el tot insista pana imi trece si e foarte protector si mai mereu ma compara cu fostele lui prietene.Intr-o zi mi-a luat telefonul si i-am zis sa mi-l dea.lam recuperat intr-un final dupa care i-am luat niste pixuri si nu i le-am mai dat.El m-a luat de mana si ma piscat dupa care a zis.,, ce eu stau de vb cu toate proastele?,, si de at nu mai vb k mine.si nu inteleg dc? Si nu stiu ce sa fac ca sa il impac acum.

ps:Mai este ceva...se comporta cam dragut cu toate fetele si pe unele le mai striga iubita si nu stiu ce sa inteleg mia imi place de el si nu stiu daca lui ii place de mine ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| VivianneN a răspuns:

Buna si tie!

Faptul ca il cunosti de la gradinita nu te prea ajuta, fiindca nu-l cunosti in mare parte. Faptul ca lui ii place sa tachineze si sa fie tachinat nu e o problema, insa nu e genul de baiat care ar fi doar cu o fata. Tot ceea ce el vrea este antentie si distractie. Eu zic sa nu te lasi dusa de val, deoarece multe fete au trecut printr-o experienta de-asta si majoritatea s-au ales cu amintiri neplacute. Si faptul ca te-a facut 'proasta' nu e deloc de apreciat.winking nu-l lasa sa-ti ia mintile! :*

| ioana203 explică (pentru VivianneN):

Cred ca ai dreptate..adica asa mi-au spus f multi.Si la faptul ca nu poate fi doar cu o fata nu stiu ce sa zic dar stiu sigur ca pe toate fostele le vb de rau.chiar si cand este k ele.ms de raspuns, acum trebuie doar sa incerc sa fac fata,, tentatiei"

| ioana203 explică (pentru VivianneN):

Multumesc f mult de raspuns..intr-un fel ai f mare dreptate.chai este genul de bait care vb de rau pe toate fetele chiar si pe prietena lui in timp ce era intr-o relatie cu ea o facea c***a.asa ca nu prea stiu ce sa cred...trebuie doar sa rezist,, tentatiilor"si fazelor pe care le face carora trebuie sa recunosc uneori cedez

| VivianneN a răspuns (pentru ioana203):

Ma bucur ca te-am ajutat, intr-un fel sau altul. Sper sa-ti fie de folos! :*

4 răspunsuri:
| ioana203 explică:

Mersi de raspuns