| Adryan2016 a întrebat:

am si eu o intrebare :
am o iubita si nu stiu daca ma place!
cum pot sa imi dau sema daca ma place sau nu?
Dau funda + vot primului raspuns!

Răspuns Câştigător
| marcela1998 a răspuns:

Pur si simplu intreab-o daca are sentimente fata de tine...Si exprimati tu sentimentele tale fata de ea. funda?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca sta cu tine normal ca te place

| Azµre a răspuns:

Adică cum ai iubită și nu știi dacă te place? De ce ar sta cu tine?

| unknownn a răspuns (pentru Azµre):

Mai sunt şi de-astea, Moni, Oana Lis, Prigoană feat încăopizdă,...
Pentru $$$$
Dar nu e cazul la 12 ani cât are ăsta, abia îi dă mă-sa di-un corn cu ciocolată.

| Azµre a răspuns (pentru unknownn):

laughing corect!

| alkhymeia a răspuns:

Cuvantul "iubita" si-a pierdut orice valoare...doar o eticheta

| Maleficul a răspuns:

Zii unui prieten sa se duca la ea s sa te vorbeasca de rau daca iubita te apara inseamna ca te place.
ei ce zici imi faci cinste cu o funda?