| myharock a întrebat:

TPU am nevoie de ajutor. imi place de un prieten de-al meu si nu stiu daca el ma place. Nu sunt sigura. Adica se comporta foarte bine cu mine. Dar daca il intreb „Ce simti pentru mine?", imi zice mereu ca nu simte nimic.
Are si iubita. Si prietenii lui nu sunt de acord ca noi sa fim impreuna.
ajutati-ma! Va rog!

Răspuns Câştigător
| SorynaSweet a răspuns:

Ma regasesc in povestea ta de 2 ori:
odata cu baiatul de care imi place cu care ma tachinez sh ne jucam mai mereu dar daca il intyreb ce simte pentru mine zice ca nimic.asta s'ar putea sa fie din orgoliu mai mult ca sigur! si in a doua faza cu un fost iubit... eu am 13 ani adica la varsta asta baietii pun mult sptijin pe prieteni adica sunt in stare sa se desparta de o fata daca vor prietenii...nu stiu pana la urma sper sa se desparta de aia[la fel a fost sh cu fostul meu iubit vb'ea cu alta] sh sa stii sa fii orgolioasa cu el adica e rusinos pentru un baiat sa iti zica ca te place. TINE CAPUL SUS SI FII ORGOLIOASA! nu te lasa usor chiar daca tii la el! si eu eram asa adica ma topeam imd dar acum snut altfel ca sa numai sufar asa mult happy dar incearca sa te tachinezi cu el sa vezi ce zice. eu il iau ba cu iubirea mea ba cu du'te ma prostule adica sunt imprevizibila si el imi face jocul big grin ai grija cum te comporti cu el sh lupta pentru dragostea ta! [ROAGA PE CNV SA ITI FACA LIPEALA CU EL] e o kestie importanta!