| LaCrImI sI nUmAi LaCrImI a întrebat:

Buna am si eu o problema mai este un pic si vine craciunu si nu stiu ce cadou sa-i iau iubitului meu imi puteti da vreo idee sunt in pana de idei.va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Essence_3524 a răspuns:

Pai poti sa ii ier o bratara de argint/aur(depinde si cati bani ai la dispozitie)... Poti sa ii mai iei un parfum de la avon(barbatesc bineinteles), sau daca poarta cravata poti sa ii cumperi una mai draguta... sper sa iti fie de folos sfatul meu:*

| AlinElle89 a răspuns:

Daca de exemplu i-ar placea sa urmareasca diverse emisiuni televizate dar pur si simplu nu poate parasi scaunul din fata computerului, cred ca i-ar face placere sa primeasca un Tv tuner. Il poti gasi cam la orice magazin pentru computere si nici nu costa foarte mult.

In cazul in care ai de-a face cu un pasionat de muzica, sunt de parere ca trei accesorii care i-ar prinde foarte bine la garderoba (muzicala) ar fi un Mp3 player, poate un sistem audio sau un set de casti. Oricare dintre aceste cadouri de Craciun ii vor aduce sigur un mare zambet pe buze si in plus sunt si ele foarte usor de gasit iar ca un alt plus nici pretul pentru ele nu este exorbitant.

Daca, insa in cea mai mare parte a timpului auzi venind dinspre calculatorul lui sunete de motoare poate ca ai putea incerca sa-i faci cadou un volan.

Un cadou de mare efect pentru majoritatea baietilor il reprezinta Lava Lamp sau diverse variatii ale acesteia.

Poti opta si pentru un parfum, daca ii sti gustul. :X

Ceasurile de mana vor fi mereu in topul preferintelor barbatilor, asta e clar!
Ceva de colectie. Un vin vechi, o colectie de discuri cu formatia lui preferata, haine in editie limitata. Un cadou special pentru o persoana speciala.
Un portofel din piele de calitate, o curea sau parfumul preferat