| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema mai rusinoasa ce`i drept. am 16 anibig grin. Prietenul meu, vrea sa facem sex de ff multe ori[ dimineata facem o jumatate de ora si seara 1 ora si. si cand se poate. si cand vine el de la serviuciu.] problema grava nu este asta. Problema este ca ma doare foarte tare, si uneori el nu vrea sa facem protejat. [ penisul lui este foarte mare si gros] Asta o fii problema?thinking Si cand nu facem protejat sa doare mai putin dar este riscul de a nu ramane insarcinata. Si inca o problema. Aseara a fost neprotejat, si m`a durut cat de cat, dar a simtit el o durere mare si a scos`o repede, iar dupa a ejaculat pe mine. Ce sa fac in aceasta privinta? Sa nu mai fac sex?

Răspuns Câştigător
| Maria123 a răspuns:

Dupa ce ca te si doare mai si faci dimineata si seara si oricand mai are el chef, mai ai riscul sa ramai si insarcinata.Nici nu-i pasa de tine sau cum te simti tu, am impresia ca esti jucaria lui sexuala.Dar e bine ca ti-ai raspuns singura:cel mai bine e sa nu mai faci sex, lasa-l sa-si gaseasca alta jucarie.Sa nu ramai socata daca te va parasi instant cand n-o sa mai accepti sa faci sex.Dar mai bine sa fi singura decat cu unul ca el, parerea mea.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine ii spui sa te lase impace daca nu vrei sa te trezesti cu uterul fisurat intr-o buna zi.

| Narcis2007 a răspuns:

Cititi asta sa va faceti o parere mai intai...
http://www.tpu.ro/......-ani-este/

| Karisma a răspuns:

Mai bine oprestete, vrei sa fii mama la 16 ani?

| Simona a răspuns:

Stai asa ca nu inteleg...te-ai mutat la el sau ce naiba? laughing

"Fatai"...trebuiesti batuta bine, crede-ma! laughing
oh go on

| express11 a răspuns:

La prostia ta, sugei-o mai bine!

| IQOnly a răspuns:

TREBUIE sa folosesti prezervativul.Si daca nu mai vrei spune-i ca te doare si nu mai poti.Trebuie sa accepte, ca doar nu este doar el in joc...-_-

| SunshineLove a răspuns:

Ii spui ca nu mai vrei, ca te doar ingrozitor de tare. daca te iub cu adevarat, te va intelege, daca nu, inseamna ca sta cu tine doar din interes (adica doar sa faca sex cu tine)

| fCD a răspuns:

Ai 16 ani si el vine de la servici?

| stefania_3350 a răspuns:

Da tu chiar vrei la 16 ani sa ramai gravida? da esti nebuna sau ce naiba?

| HottestBarbiesOnTumblr a răspuns:

Ai putea sa faci dar nu asa des laughing