| Jasmine100 a întrebat:

Am si eu o problema prietenul meu ejaculeaza prea repede si nusj ce sa ma mai facoh go on asta inseamna ca nu ma mai place sau ca nu e destul de atras sau excitat fata de mine. Dau funda:X Ms mult si ast rasp voastre

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Se pare ca ai niste idei gresite despre comportamentul sexual al baietilor.Cand un baiat nu te place si nu este atras de tine,nici macar nu se deranjeaza sa fie excitat, intelegi? Cand te doreste prea mult, cand e prea innebunit de tine se intampla exact ceea ce patesti tu.Sa speram ca nu este vorba de ejaculare precoce,asa ca te sfatuiesc sa ai rabdare cu el, poate ca prima si a doua oara este foarte rapid.Dar a treia oara va fi mai bine si daca rezisti si a patra, va fi perfect.Totul depinde de rabdare si intelegere.Nu-ti mai fa ganduri negre, prietenul tau e mort dupa tine.Ai rabdare cu el.Mult noroc!

| MMihai a răspuns:

Sunt metode, ca să fie rezolvată problema, în câteva luni, cu ajutorul tău /// sau al altei partenere sexuale, cu care ar face el sex, dar nu îți pot scrie, pe un site frecventat de copii.

| Picasso a răspuns:

Depinde de el, el trebuie sa se controleze emotzional, si dappi este opusul la ce ai zis!

| wzz a răspuns:

Este exact opusul la ce ai spus tu acolo.

| Ambiguitate a răspuns:

Se cheama ejaculare precoce, citeste aicea pentru aceasta problema http://www.seximus.ro/articole/ejaculare_precoce_1.php

| Isabela_6206 a răspuns:

Isi da drumul repede pentru ca te place. Luati durex performa.

| Mihai19MaxX a răspuns:

Este o problema intalnita.eu sunt cam opusul.ma simt foarte bine dar uneori fac sex chiar si o ora pentru a ajunge sa ejaculez.problema se va rezolva in timp.incearca sa il domolesti si convingel sa incerce sa se controleze.si spune-i sa faca miscarile mai lent.

| BRUNETHA_9657 a răspuns:

Pai daca ejacueaza prea repede inseamna ca este atras de corpul tau si are placere sa faca sex cu tine, nu intelege gresitwinking

| aztek_6872 a răspuns:

Cind un barbat ejaculeaza mai repede inseamna ca e foarte atras d tine deci biatull te place foarte mult si nu e o persoan experimentat in materie de sex adia nu a mai facut nici o dat sau a facut prea putin

| doduioan06 a răspuns:

Cu rabdare,si intelegere din partea ta, veti trece peste, in schimb bucurate esti iubita si dorita mai mult decit poti tu cred

| William_Marian_1984 a răspuns:

DIFRESH TAURO este un spray impotriva ejacularii rapide, ale carui ingrediente sunt in totalitate naturale.La ora actúala este cel mai bun spray de pe piata impotriva ejacularii rapide(precoce), si garantizeaza relatii sexuale mai lungi si mai placute.
Il puteti cumpara aici :
https://www.facebook.com/......ineDifresh