| gogonica a întrebat:

Hey Tpu...deci am o problema :-s prietenul meu ejaculeaza foarte repede, deci nici 5 minute nu dureazastraight face oare din ce motiv? o prietena mi-a spus ca din cauza ca e atras de mine dar sincer nuprea as crede...:-s

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In trecut s-a masturbat intens si acum are ejaculare precoce care se trateaza pe baza unor medicamente prescrise de medicul de familie.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ba da, il exciti tare tare.
gandeste-te ca ar fi in fata lui una de 60 de ani goala, ar ramane impotent laughing
trebuie sa o luati mai incet, cine va grabeste?
nu ajuta pozitiile in care tu esti deasupra, lasa-l pe el sa te domine si sa se miste in asa fel incat sa reziste.
vorbiti si voi despre asta pentru ca nu e in regula, ajungeti sa va certati si nu e ok

| Liviu_2019 a răspuns:

E posibil ca Spetsnaz sa aiba dreptate. In cazul in care problema persista chiar si dupa schimbatul pozitiei cel mai recomandabil ar fi un medic dar banuiesc ca nu usor sa te duci la medic cu o astfel de problema. Ii poti spune sa incerce Stud Forte e un spray cu care se poate da inainte de actul intim si ii scade mult sensibilitatea. Nu e scump e vreo 60 de RON il gaseste pe net sa dea pe google numele produsului si o sa-l gaseasca. Mai sunt si alte produse creme, geluri etc dar nu stii daca dau sau nu rezultate. Pana nu incearca nu are de unde sa stie.

Bafta si numai bine!

| TrustStyle a răspuns:

Pur si simplu, cu pauze, schimbari de pozitie.100%% merge. Zeref are dreptate. dar prea culmea faza pe sub patlaughing

| Zeref a răspuns (pentru TrustStyle):

N-ai incercat niciodata? ca sa-ti explica acum cum se pozitioneaza si cum se aplica, ar fi nesimtit din partea meawhistling. Doar imagineaza-ti ca ea sta cu capu sub pat

| gogonica explică (pentru TrustStyle):

Da laughing) imi place si mie

| TrustStyle a răspuns:

Chiar acum m-am uitat din nou peste raspunsul lui Zereflaughing a spus sa afci pe unde vrei tu... daca maine poimaine vad pe la stiri, noua pozitie ''maimuta pe tavan'' am sa stiu de unde a plecat totulbig grin

| Zeref a răspuns (pentru TrustStyle):

Vai frate chiar ca ti-as arata dar nu prea am cum e pozitia. Putin incomod pentru ea dar in final numai urlete si tipete.Penetrarea e super misto pentru ea si pentru tine.In fine, eu o stiu de la un prieten care a filmat pozitia cu prietena lui.Ea a aflat si ieri a inceput sa vada cu ochiu drept.laughing))))))

| TrustStyle a răspuns (pentru Zeref):

Cum adica un prieten care sa filmeze cum se ***,ca sa ma exprim asalaughing,mama dar ai dreacu' prieteni ai,va inmultiti ca sobolaniilaughing, ma mir ca ti-a dat filmarea, ca asa multe sunt pe lumea asta, mai era una o facea cu catelu, efectiv..clar

| Zeref a răspuns (pentru TrustStyle):

Suntem doar buni prieteni. Daca vreodata as filma i-as arata si lui.Desigur este ceva aiurea la mijloc, dar, faptul ca eu ma uit la cum se freaca, cu prietena lui nu-l deranjeaza, iar eu nu il privesc altfel sau pe ea.Dar daca ea afla numai suntem asa buni prietenilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija la miscarile tale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa faca exercitii, spune-i care e problema... lasa-l sa ejaculeze, a 2-a sau a 3-a oara nu va mai fi asa rapid...
de obicei ele nu spun si n-ai de unde sa stii, mai ales ca unele nu-ti dau informatii in niciun fel daca au terminat sau nu...

| Cosmotel a răspuns:

Efectele filmelor porno laughing

| Zeref a răspuns (pentru Cosmotel):

N-ai sa vezi in filmele porno ca una sta cu capu sub pat si restul intinsa cumva.Cand acolo trebuie sa te afisezi total, sa se vada cum te strambi, cum gemi, cum bagi degetu prin gura, etc.

| Cosmotel a răspuns (pentru Zeref):

Nu m-am referit la asta. ma refeream la faptul ca filmele poate au avut un anumit impact asupra vietii lui sexuale, unul negativ.

| Zeref a răspuns:

Exact asta e motivul.Il exciti prin felul cum gemi, cum il mangai, daca vorbiti in acel timp, sau pur si simplu se excita el prin simplul fapt ca face sex/dragoste cu tine. Sfatul meu pentru a-l ajuta este ca atunci cand simti ca mai are putin sa schimbi pozitia, nu conteaza care e doar sa o schimbi..in acest timp lichidul spermatic numai urca asa repede si atunci el iarasi va trebuie sa depuna un efort si sa ajunga iarasi la acel moment extazic.Si-s baiatlaughingSi la noi este un complex ca ne dam drumu foarte repede.SucceS.

| gogonica explică (pentru Zeref):

Interesant happy si ce as putea face sa dureze mai mult?blushing

| Zeref a răspuns (pentru gogonica):

Ti-am zis,schimba pozitia, spune-i ca vrei pe la spate, ca vrei pe perete, ca vrei sa stai pe birou, pe sub pat, pe unde vrei tu si sa te penetreze cu miscari du-te vino mai lente si nu repede ca atunci norml ca-si da drumu repede.zii ca vrei mai incet si placut decat repede si scurt.big grin

| prrocuror a răspuns:

Sa iti spun de ce? deci exclus ejacularea precoce..este vorba si de atractie mai este vb si de cum iti faci tu treaba in pat, ideea este si indicat ar fi sa il pui sa schimbe pozitia cand ii vine sa ejaculeze si asa mariti perioada de satisfacere reciproca.usor,usor treaba se va schimba in bine.am destula experienta in treburile astea.bafta.

| TudorBM a răspuns:

Problema in mare parte trebuie sa o rezolvati amandoi, stati de vorba inainte sa va ardeti, spune-i sa nu se grabeasca.E normal sa te simti frustrata pentru ca iubitul tau nu te satisface, habar n-am ce sfat sa-ti dau cand aveam probleme de genu ma gandeam la filme horror, la songoku la o partida de sah doar la sex nu, e normal cand zici (insfarsit p***a si te concentrezi asupra faptului sa te exciti mai tare)happy