| Nicoleta_7985 a întrebat:

Am si eu o problema:-s. Acum o luna am facut dragoste neprotejat [ nu si-a dat drumu` in mine]. Mi-a venit menstruatia dar a intarziat 5 zile. Pot sa fiu insarcinata? Am facut 2 teste, unul inainte si unul in timpul mentruatiei. Nu am dureri de sani doar de burta putin si de spate... Ajutati-ma va rog :-s. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| arabela_9022 a răspuns:

Repeta testul de sar ccina si du-te neaprata la un control ginecologic.
testul barza este super bun.
Nu te juca si nu-i mai lasa sa-si de-a drumul in tine ca nu esti nevasta nimanui., trebuie sa inveti sa te protejezi si al doctorul ginecolocol cere cele mai bune anticonceptionale posibile pe reteta.
arabela

3 răspunsuri:
| CristianaB25 a răspuns:

Daca ti-a venit menstruatia poti sta linistita ca nu esti insarcinata, iar data viitoare ca sa fii mai sigura pe tine foloseste prezervative.:-)

| Andreeaasasimplu a răspuns:

Durerile de spate si de burta sunt din cauza menstruatiei, daca ti-a venit "stopu' " nu ai de ce sa-ti faci griji, chiar daca a intarziat. Poate nu ai o menstruatie regulata happy

| inimioara3 a răspuns:

Nuh...dim moment ce ti-o venit ciclu n-ai cum sa fi ramas