| acadeauacusurprize a întrebat:

am si eu o problema si apelez la voi again sad. imi place de 2 baieti sa incepem cu inceputul ca sa intelegeti cum sta trebuiebig grin :
Deci de X imi place de la inceputul anului dar are prietena asa ca puteti sa vedeti intrebarile mele anterioare. a venit de curand la noi in clasa sa dea un test si sa asezat in spatele meu colega mea 'gura saparta"i-a spus ca imi place de el dar el nu a spus nimic pe parcursul orei prietena mea cea mai buna imi zicea ca se uita la mine si eu l-am prins de cateva ori cam 5-6 ori oh go on... urm pauza am mers pe hol si el venea cu un prieten(pe care il cunoscbatting eyelashes) si se uita in ochi mei pana am trecut unul de celalalt big grin...si cam da semene ca ma place dar are prietena deci nu vreau sa le stric relatia
Baiatul Y de curand l-am obs cand am intrat in el si de atunci imi cam place de el...este singur nu are iubita deci as putea sa vb cu el nu? si cred ca si el ma obs pe mine adica neam cam zambit unul altuia.
va multumesc ca ati citit un an nou fericit!
Ps:14 ani big grin am

Răspuns Câştigător
| deliamaria13 a răspuns:

Cred ca ar fi mai bine sa te bagi pe Y, insa nu da semne prea mari ca il placi.Doar flirteaza putin cu el in caz ca pe X il lasa prietena si poti sa te bai pe el.happyInsa alegerea cea mai buna ar fi Y pentru ca nu are prietena, il placi, sunt sanse sa te placa si el.Eu zic sa flirtezi cu el si din comportamentul lui iti vei da seama daca te place si daca e potrivit pentru tine
. Sper ca te-am ajutat! Sarbatori fericite!

| acadeauacusurprize explică (pentru deliamaria13):

Mersi de raspuns mai aspt cateva pareri si Sarbatori fericite si tie

3 răspunsuri:
| Bice a răspuns:

thinking Si eu am fost in situatia ta.Nu stiam pe care sa-l "aleg", apoi mi-am amintit o chestie inteligenta spusa de Jhonny Depp - daca iti place de 2 tipi in acelasi timp, alege-l pe cel de-al doilea, fiindca nu te-ai fi indragostit de el daca l-ai fi placut cu adevarat pe primul-si exact asa e. Sper ca te-am ajutat.

| planetelover a răspuns:

Cred ca mai bine ar fi sa iei o carte si sa o citesti, ajuta de minune