| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema si va rog sa ma sfatuiti. Prietena mea a fost virgina la mine si am intretinut relatii sexuale de vreo 10 ori. iar ea nu simte placere.Mi-a spus ca a simtit placeere de 2 ori atat doar 2 minute. eu am mai facut sex cu cateva fete si ele sa-u simtit foarte bine cu mine. nu stiu ce sa ma mai fac. sa o fac sa simta placere in ce pozitii sa o pun. oare sa ma minta pentru ca deficare data cand vreau sa facem sex ea nu spune nimic saptamana aceasta am facut sex in fiecare zi, aproape de 3 ori pe zi. dar imi spune ca nu simte placere si o face doar pentru mine ca ma iubeste si ma lasa sa ma simt bine.

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Multe fete au nevoie de ceva timp sa simta placerea. Daca nu au trecut 2-3 luni de prima data, mai ai rabdare.
Ocupa-te mai mult de ea, fa-i complimente in timpul preludiului, incearca diverse lucruri si intreab-o ce ii place. Fa-i oral pana are orgasm, asa o obisnuiesti un pic.
Daca te accepta, nu te minte.

| bebestefanel a răspuns (pentru SkyPilot):

Este cam o luna jumate de cand am dezvirginato.

| SkyPilot a răspuns (pentru bebestefanel):

Mai ai rabdare inca pe atat. Poarta-te frumos cu fata, fa-o sa se simta iubita. Unii spun ca creierul este cel mai mare organ sexual. Daca stii cum sa o apuci, va veni si placerea ei.
Ar fi bine sa iti reconsideri opinia despre sexul oral. Cu parerea asta ai multe de pierdut.

14 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Inseamna ca nu va potriviti la pat, urmatoarea!

| LaLaura a răspuns:

Nu fiecare organism e la fel, nu toate fetele simt placere vaginala, sau simt mai greu. Deci nu te minte, nu are de ce sa o faca ( nu ii vad vreun scop).
Incerca sa ii faci preludiu mai lung si poate si un sex oral ( o sa simta placere garantat).

| bebestefanel a răspuns (pentru LaLaura):

Sex oral ))) scuze dar nu sunt limbist. ar fi cea mai mare injoseala sa fac sex oral. dar ma intreb dacaa nu simtea placere refuza sa faca sex. nu?

| LaLaura a răspuns (pentru bebestefanel):

Nasol daca o percepi asa. Nici eu nu simt mereu placere, dar nu vad de ce sa refuz, ma simt bine, dar nu am orgasm, asta nu inseamna ca nu ador sa fac dragoste, plus ca doresc ca iubitul mei sa se termine, nu vreau sa il indispun ca organismul meu nu are atunci chef de orgasm. Daca eu nu am orgasm, prefer sa aiba el.

| mihai69 a răspuns (pentru bebestefanel):

Nu ești limbist. rolling on the floor păcat, nu știi câte fete s-ar bate pe tine dacă ai fi! De fapt, nu e rău - rămân mai multe pentru noi!
Sunt foarte multe fete care NUMAI așa (sau prin masturbare) pot avea orgasm. Da' lasă, cum ziceam, nu o face, că pân' la urmă te-o lăsa tipa și se duce după unu care nu e așa rușinos!

Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Poate ca tu nu esti perechea ei si pana cand ea nu va avea si alt partener, nu vei afla adevarul. Curios este faptul ca desi ea nu simte placerea normala, continua sa faca sex cu tine, ceea ce tu nu ai face asa ceva ( si ar fi fost normal), daca situatia era inversa.

| Emilian65 a răspuns:

Fenomenul de care vorbesti tu, se intampla din cauza ca ea nu face sex cu tine din placere, ci face sex ca sa nu te supere pe tine si sa te simti tu bine. Ia incercati sa faceti sex nu numai la dorinta ta si sa faceti sex atunci cand doreste si ea. Degeaba faceti sex de mai multe ori pe zi daca ea nu este satisfacuta niciodata.Incearca, tu ca baiat, sa faceti sex atunci cand vezi ca este atat de excitata incat ar sari pe tine de dorinta de a face sex.

| Alcyon a răspuns:

La femei, placerea vine cu experienta. Daca experienta ei e zero, e logic sa nu simta mare lucru. Mai exersati.

| KMaddieK a răspuns:

Las-o pe ea sa vina cu idei, intreab-o cum i-ar place sa stea sau ce si-ar dori.

Răspuns utilizator avertizat
| TimoTimo a răspuns:

Punctul G tati, punctul G! Invata despre el.