| MayaBarbu a întrebat:

Am si eu o problema...Sunt cu un tip de 2 ani cam asa. timp in care ne-am despartit, ne-am impacat.chestii de genu asta. A fost o relatie agitata.Acum ne-am impacat pentru a mia oara ( ca sa zic asa) si as vrea sa fie totul bine. L-am chemat in noaptea de revelion sa vina cu mine la o petrecere si initial a acceptat.acum se da la fund cu replici de genu' ca nu are bani sau ca nu stie daca sa vina sau nu ca el nu are incredere in mine. se refera la faptul ca i-ar fi frica ca eu dansez pe acolo cu nu stiu cine si pe el il las balta. I-am spus ca nu voi face asa ceva.Mentionez ca nici in trecut nu am facut asa ceva. Ce ma sfatuiti sa fac: sa renunt acum de tot la el sau sa mai astept pana la revelion? Daca nu va veni cu siguranta ma voi desparti de el? E corect?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Explica-i frumos ca ai vrea sa fiti impreuna in noaptea dintre ani,daca vrea si el,atunci veti face revelionul impreuna.
Daca nu vrea,posibil sa aiba oferte mai simpatice din alte parti,asa ca,intr-adevar,ar trebui sa vezi langa cine vei incepe noul an.
Sa se hotarasca,ofera-i sansa asta,ar fi ultima.
Si, pe urma, stii si tu ce ai de facut.
Mult noroc!

2 răspunsuri:
| MiHaItZa22 a răspuns:

Nu stiu asteapta si vezi daca vine daca nu despartete de el zic eu

| printziii a răspuns:

I'o fi rusine in grupul tau si crede ca faci misto de el...presupune ca il vei insela de fata cu el...parerea mea este sa te desparti de el.thinking