| ralucaaa123 a întrebat:

Hey! As vrea sa ma ajutati si pe mine cu un sfat. Sunt impreuna cu prietenul meu de 1 an si 9 luni. De ceva timp relatia noastra a devenit cam monotona, nu mai gasesc nimic care sa imi placa la el. Acum doua saptamani ne-am despartit si mi-a fost foarte greu fara el asa ca ne-am impacat. Nu stiu ce sa fac, nu ma pot desparti de el, pur si simplu nu pot, sunt sigura ca o sa sufar si nu vreau asta. Ce ma sfatuiti sa fac?

Răspuns Câştigător
| Ирина19 a răspuns:

Daca in perioada aia cind v-ati despartit ai inteles ca nu poti fara el inseamna ca inca il mai iubesti si totul e ca la inceput, faptul ca nu-ti mai place nimic la el e doar timpuriu, merge la tine acum o perioada in care iti pare ca nu mai vrei nimica cu el, ca te-ai saturat etc, stai linistita ca asta e doar pe o perioada de timp, in citeva zile ai sati revii si o sa fie totul bine, bafta

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Relatia voastra a ruginit, si in astfel de situatii, femeia e de vina, pentru ca ea e cheia succesului. Ce ai facut tu in acest sens, ca pe unii baieti nu prea-i duce capul?

| alexa007 a răspuns:

Gatiti impreuna, iesiti cu prietenii, priviti un film, depanati amintiri din relatia voastra sau din alte relatii sau din excursii, iesiti la un biliard, o cina romantica ceva, compuneti versurilaughing...trebuie sa ai imaginatie

| mitu86 a răspuns:

Sa vi la minelaughing