| IoanaPuppy31 a întrebat:

Acum aproape un an am intalnit un baiat. Cand l-am vazut prima oara a fost chimie, ne-am indragostit. El avea iubita pe atunci. Insa n-am rezistat tentatiei. Ma rog, dupa vreo 3 luni de vorbit asa ca prieteni s-a despartit de fata respectiva si s-a combinat cu o tipa cu care doar isi ocupa timpul,spune el. Tot mi-a promis ca se va desparti de ea cand se intoarce din vacanta,a fost plecat o saptamana, si cand s-a intors erau impreuna pe strada si mi-a spus de fata cu ea ca ei sunt impreuna. Mentionez ca in acea zi,inainte cu cateva ore sa ii vad impreuna m-am vazut cu el,m-a sarutat si chestii. Bun, l-am lasat doua luni de zile. Dupa care am iesit cu prietenii si era si el,cand am ramas singuri parca chiar avea sentimentu ala de dor si puteam sa vad lucru asta in felul cum m-a luat in brate si m-a sarutat. A doua zi, s-a vazut cu fosta lui. S-au impacat iar eu din gelozie l-am sarutat pe prietenul lui si regret ca am facut asta. Dupa o luna, ne-am vazut din nou deoarece m-a chemat, am stat 15 minute,l-am imbratisat doar,si am plecat. Dupa o luna,ne-am vazut iar. El tot cu fata aia era impreuna, eu indragostita nebuneste de el. Ne-am vazut la miezu noptii, am stat afara pana la 2. Ne-am pupat,iar, imbratisat. Si cand ma pupa, de fiecare data imi lasa si semn pe gat. Pana acum de 3 ori. Ma rog, dupa ce am plecat acasa eram super fericita,va dati seama cum va simtiti cand sarutati persoana pe care o iubiti. De atunci au inceput certurile,eu mi-am dat seama de mult ca nu vreau sa fiu a doua alegere si sa ma bag in relatia lor dar il iubeam enorm dar mi-am facut curaj si i-am spus ca nu mai accept. In perioada aceia s-a despartit de prietena lui si mi-a scris mie in genul "sunt singur".dar nu m-am obosit sa il intreb daca vrea ceva cu mine pentru ca nu e genu de relatii. Dupa care o doua luni nu ne-am vorbit fiindca m-a blocat de la o cearta,dupa doua luni i-am scris,mi-a spus ca m-a si sunat si nu i-am raspuns in astea doua luni. Eu am suferit foarte mult dupa el. Dupa care o luna de zile iarasi am vorbit,ieri ne-am certat din cauza ca imi scotea povesti cum ca am facut ceva cu el ce nu e adevarat si a spus ca am "apucaturi" si m-a blocat. Dupa care i-am scris altundeva ca eu chiar tin la el si m-a blocat si mi-a dat seen si acolo. Eu chiar nu mai stiu ce sa fac, simt ca mor. Il iubesc enorm, nu imi spuneti sa renunt. Nu fac asta. Cum pot sa il schimb sau macar sa il intorc la mine?

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

S-au impacat iar eu din gelozie l-am sarutat pe prietenul lui si regret ca am facut asta

il iubesti pe naiba, te iubesc dar ma sarut cu prietenul tau, e doar un moft feminim atat, fetele nu iubesc barbati si ceea ce poseda acel barbat o avea banii, o avea mai multe iubite si reprezinta un interes sau creaza drame ceea ce o telenovela in fine lasa drama ca nu il iubesti astea sunt vrajeli feminime