| Clf_Abby_1993 a întrebat:

Buna am si eu o problema vad la pozele unor fete cand poarta maieuri decoltate li se vad sanii foarte frumos ( rotunzi asa ) ai mei de ce nu sunt asa trebuie sa port sutiene mai stramte sau bustiere... sau ele asa au sanii cum sunt mici. dar nu cred ca am vazut fete si cu sanii mai mari ca ai mei si tot asa steau sanii drept ca la 14 ani ii am destui de mari marimea 38? ce ma sfatuiti sa fac sa imi arate si mie asa sau..nu se poate? Multumesc TPU ( scuze pt.greselile de scriere daca sunt!)

10 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Sutienul cu push-up ii ridica. Ii si mareste, pentru ca are buretele acolo, dar nu e mare diferenta intre un sutien cu push-up si unul normal (ca marime). Sigur o sa te ajute! :*

p.s Sunt sigura ca si fetele acelea il folosesc, pentru ca asa se poarta acum. laughing

| subfocus a răspuns (pentru Crisu):

Crede-ma ca nu ii mareste numa ii face sa para mai mari... am vazut eu

| Crisu a răspuns (pentru subfocus):

Da, asta voiam sa zic si eu. Stiu asta, doar sunt fata. happy

| whatevernvm a răspuns:

Sa iti gasesti un sutien potrivit care sa ti-i ridice, de obicei cu burete.

| raluk27 a răspuns:

Marimea 38? Cum i-ai masurat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa cum au spus si ceilalti, Depinde de sutienul folosit.
Depinde si de felul in care sunt dezvoltati sanii.happy.
In poze, sanii pot fi "modificati" cu diferite programe laughing.
Sfatul meu este sa porti sutiene potrivite ca marime, deoarece, daca porti prea stramte, ti se "strica" saniilaughing nu stiu cum sa o zic altfellaughing
bafta!kiss

| Dana211 a răspuns:

Depinde si de forma sanilor intr-adevara dar asta se poate corecta cu sutienul potrivit. Eu te sfatuiesc sa iti cauti sutiene cu burete pe masura ta sau cu push-up

| Cosmotel a răspuns:

Faceti orice ca sa-i duceti in eroare pe saracii baieti. big grin

| 1234abcd a răspuns:

Probabil ca sanii tai nu sunt fermi...ai putea incerca un sutien cu push up(iti ridica si face sani mai mari)

| Areen a răspuns:

Scumpo, nu te-ai gandit ca unele fete isi pun bureti sau si le umfla cu orice prind? rolling on the floor
Nu cred ca se poate, numai daca iti cumperi sutiene cu Push Up, mai strampe. O sa arate la fel ca la fetele alea :*
Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes