| denydenysa1514 a întrebat:

Buna am si eu o rugaminte as vrea sa imi spuneti cum sa imi exprim sentimentele fata de un baiat care el nu stie ca eu il iubesc si as vrea sa ii spun ca il iubesc si daca vrea sa fie cu mine dar nu stiu cum sa fac asta nu stiu cum sa ma exprim fata de el va rog ajutati-ma cu raspunsuri cu drag denysa!

1 răspuns:
| alyzee a răspuns:

Sfantul Valentin ar fi o ocazie indeala, daca ai probleme in a te exprima vorbit ai putea sa-i scrii o felicitare pe care sa i-l lasi pe banca sau in ghiozdan, insa undeva unde sa o poata descoperii singur nu cand este in cercul prietenilor (daca o descopera cand mai este cu alti baieti risti sa inceapa sa glumeasca pe seama felicitarii, nu pentru ca ar avea ceva cu tine, dar asa sunt baietii) ai putea foarte bine sa i-o si trimiti prin posta. Scriei niste cuvinte frumoase din care sa-i dai de inteles ca il placi dar fereste-te sa-i declari fatis dragostea pentru ca asa se va speria, mai ales daca nu stie nici macar ca il placi.
Numai bine happy