| tzushkii a întrebat:

am stat 5 luni de zile cu un baiat, imi demonstra ca ma iubeste, neam cunoscut fiecare parintii, in timp ce noi aveam aproape 2 luni, a intervenit o fata din romania(eu sunt in spania ca sa ma intelegeti), si mi-a zis ca ea e cu el din august, dar de fapt ei nu s-au vazut decat o luna de zile cat a stat el in tara, am fost l-am intrebat ce e cu fata respectiva si mi-a zis ca nu mai e cu ea de mult, ok am trecut peste asta, dupa 4 luni jumate mi-a zis ca pleaca in romania pentru niste trebuie cu actele doar pentru o saptamana, ne luam ramas bun sh alte chestii, iar el pleaca, a doua zi vorbesc cu fata respectiva p mess si imi spune ca el se duce sa locuiasca cu ea pentru timp de 3 saptamana. el ajuns in tara asteptam sa ma sune, astept o zi, astept doua dar el nimic, o sun eu pe fata respcva si dau sa vorbesc cu el. vorbesc cu el si imi spune sa nu il mai caut... ce credeti? ca se va mai intoarce la mine sau vom ramane ca doi straini p cand el va veni aici? plss help-mee! sad

Răspuns Câştigător
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Nu cred ca am sa te ajut cu ceva, da fata aia tampita rau. Se duce cu unul, chiar daca stie ca el are prietena? Dar din respect nu din alta, da-o dracului de treaba chiar asa? Ma duc si eu sa ma fvt asa cu toti baietii care imi ies in cale si gataa!

Acum pentru tine: Baiatul acesta nu te merita! Nu te merita dupa ce a facut! Daca te-ar merita nu ti-ar fi facut asa ceva! Inseamna ca a vrut sa-si bata joc de tine, sa vada ce faci, si daca nu i-ai facut vreo favoare sa te lase!
Eu zic sa-l uiti, singura metoda! Un baiat care te merita cu adevarat nu te va niciodata sa plangi!
Dupa mine si-a batut joc de tine in cel mai rau halsad! Saraca de tinesad. Stiu cum e sa-si bata un baiat joc de tinewinking!
Eu spun sa-l uiti, singura metoda. Mai du-te si tu prin cluburi poate intalnesti pe cineva care te merita si nu te va face niciodata sa plangi!
Sper ca te-am ajutat cat de cat!
Uita-L!
NU MERITA SA PLANGI PENTRU CINEVA CARE TE FACE SA SUFERI!

7 răspunsuri:
| Sweet111 a răspuns:

E fff urit cum a procedat el.
Asa ghindestete el daca te iubea cu adevarat te lasa?
Si odata ce te-a lasat crezi ca mai tine la tine? si chiar daca va veti inpaca cindva.nu va proceda cum a procedat acum?
Cred ca cel mai bine e sa-l uiti...
Probabil acum e fericit cu pitipoanka aia. sh te-a facut pe tine sa suferi, iar daca se va intoarce si va veti intini din nou crede-ma va profita de tine si va face sa suferi si mai tare ca prima data. da da-l dracul renunta. incearca sa uiti de el stiu ca e greu dar incearca sa-ti gasesti altul baieti sunt multi si mult mai buni decit degradatul astawinking Fii tare Si nu uita: mai bine suferi acum siti trece decit sa-ti pierzi timpul si sa suferi aproape o viata intreaga.Succes! bafta. Si nu uita: Uitaaaa. big grinwinking

| Sweet111 a răspuns:

Te-a lasat pentru alta, nu te mai impaca cu el, o va face si a2a oara si tot asa. Aratai ca poti fara el, si gasesteti un baiat care sa te pretuiasca.

| ionela22 a răspuns:

Eu cred ca acest baiat nu te merita, daca te iubea cu adevarat te aprecia si nu umbla si cu alta. Iubirea adevarata nu consta in a insela in a respinge pers iubita.Crezi ca merita sa suferi sa stai langa o persoana care azi e cu tine maine cu alta persoana? Da te va mai cauta cand vine pentru ca nu va mai avea cu cine sa stea sa tu esti sursa lui iar cand va plecA va face la fel.Eu zic sa ai si tu orgoliu in tine si nu te mai lasa calcata in picioare

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Merci pentru funditahappy.
Da-mi msj privat cu id tau, sau spune-mi ce s-a intamplat intre voi doi, daca mi-ai dat funda, inseamna ca te-am ajutat. L-ai uitat?:d
{sorry, curiozitatea}

| DeeDee28 a răspuns:

Din moment ce s-a dus la ea, inseamna ca si cand era cu tine mai pastrau legatura. S-ar putea ca atunci cand se intoarce in spania sa se intoarca la tine. Fi mai desteapta decat el si spune-i ca nu il vei ierta pentru ce ti-a facut. E spre binele tau, pentru ca tu nu esti jucaria lui sa te arunce cand se plictiseste si cand ii vine cheful sa te ia inapoi. Multa fericire iti doresc si sunt sigura ca vei gasi un baiat care merita happy

| Gabbytzu a răspuns:

Pai...
Sincera sa fiu o sa se intoarca la tine...
Pentru ca dup ce se intoarce in Spania nu o mai are p aia
Daca' l'ai ierta ai face o gafa foarte mare
Dup' toate fazele p care ti le'a facutoh go on
Oricat l'as iubi dar sunt prea multe
S'au umplut 2 pahare nu unul

| tzushkii explică:

Va multumesc la toti. atSi fost un foarte mare ajutor pentru mine... mersi mult de tot :*:*:*