| anonim_4396 a întrebat:

Buna pentru inceput o sa ma prezint ma numesc Anca si am 15 ani am o relatie de 2 luni q un baiat sh trebuie sa recunosc c tin enorm de mult la el tin sa mentin c am mai fost q el o data dar ne-am despartit sh a intervenit un alt baiat iar acum ne-am impacat este adevarat c neam cam certat da ne-am impacat la scurt timp dupabig grin...de o saptamana el este plecat in Italia sh mie imi este foarte dor de el ma suna o data la 2 zile dar tot imi este dor de elsad inainte sa plece mi-a zis c sta 3 luni si nu o sa ma uita c o sa tinem legatura incontinuare dar mie imi este foarte frica sa nu isi gaseasta o alta fatasad sh sa ma uitesad... acum 2 zile cand m-a sunat mi-a spus c vine saptamana viitoare acasa c nu poate sa stea fara mine sh ii este dor de mine... acum nu stiu ce sa cred sa il astept?

va rog ajutati-ma sad nu stiu ce sa facthinking

Multumesc!big grin

Răspuns Câştigător
| ASUS a răspuns:

Eu nu pre cam cared ca sa pleci la italia eu mai stiu de exemplu pentru a face niste bani si sa treaca kiteva zile si sa te intorci pentru ca o iubesti enorm pe prietena ta! sau daca a plecat la odihna fara tine e tot cam rau! in ori ce kaz ceva nu e normal! pentruka nu poti pleca dupa hotare si sa te intorci inapoi pentruka tii dor de prietena! se duk parintii peste hotare si isi lasa kopii inca mici sau nou nascuti si stau acolo kite 2 ani, dar aici el spune ca spontam e dor de tine si se intoarce peste o saptamana! vrau sa spun ca idee n-am cu ce skop a plecat, dar daca a plecat la munka, ap caredema ca kit de tare nu tear iubi el na sa vina peste 2 saptamini sezute acolo! ori nu i sa prinit ceva si kasikum mor de dor vin casa! in ori ce kaz! gandeste-te bine ca nu cared ca un om normal care sa pornit peste hotare o sa se intoarka inapoi numa pentruka il apuka dorul! succes

6 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Abia am reusit sa citesc d'oh
daca il iubesti cu adevarat il astepti... daca nu... happy

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

In timpul in care il astepti, pune mana pe o carte de gramatica.
Daca tii la el, normal ca il astepti. Daca nu, vai via!

| cioko19 a răspuns:

Off. gramatica asta sad

| albastrel a răspuns:

Eu cred ca poate sa vina intr-o saptamana daca intr-adevar tine la tine.si din cate mi-am dat seama s-a dus in vacanta acolo... e si pr meu s-a intor dupa o luna si un pic pentru ca ii era dor de mine si plecase cu gandul sa munceasca acolohee hee. asa ca mai bine ia si asteapta-l daca ti la el si cum zice Zbenguici mai invata si tu un pic de gramaticawinking.

| hanry a răspuns:

Cu cat ai terminat la romana?

| BeatriceRamo a răspuns:

Eii am scris repedelaughingscuze... aaaa sh hanry dar te inereseaza asa de mult cu cat am terminat la romanawinking cu 9.00 dar cum am mai spus am scris repedebig grin scuze...prietenul meu e plecat cu gandul sa munceasca dar am uitat sa mentionez: mi-a spus ca nu stie sigur daca va veni saptamana viitoarestraight face
multumesc!