| ElisaMariaXX a întrebat:

Buna happy
Am uitat cu totul de Andrei pentru. ca acum sunt cu un coleg dela el din cls. George love struck, e cel mai dulce dintre baieti, ma iubeste foarte mult si eu la fel love struck...este taura si mine si ne intelegem de minunelove struck
Ma simt foarte iubita de el si sper ca relatia noastra va dure mult happy
Ce credeti voi?:p
Avand in vedere cei care ati citit povestea mea despre Andrei happy

1 răspuns:
| catalinalina a răspuns:

Acum ai pe cineva care chiar te iubeste, iti arata asta, si daca te simti bine cu el e super okwinking felicitari