| Dariiiii a întrebat:

Buna tuturor. Sper sa citit tot. Eu acum vreo 3-4 luni am avut o relatie cu un baiat, s-a terminat foarte aiurea relatia. Eu aflasem de la un cunoscut de-al baiatului ca vrea sa se desparat de mine asa ca am facut eu pasul acela spre despartire. El s-a bucurat cand ne-am despartit, iar eu eram socata, dezamagita. Eram sigura ca l-am uitat, dar am realizat ca il plac si am inceput, dintr-o prostie, sa vorbim zilnic, ore in sir, ne intelegem foarte bine. El acum 2 zile mi-a spus ca ma iubeste. Ne-am mai spus noi "te urasc" sau "te iubesc" dar in gluma, insa, acum a parut sa fie mai serios, avand in vedere ca a fost dupa un fel de cearta. Iar ieri am vorbit ca de obicei dar el a zis ceva, eu am citi gresit si fara sa vreau, citind gresit, i-am adresat o jignire. Nu ma asteptam sa se supere, avand in vedere ca i-am spus ca am citit gresit, ca nu i-as fi spus asta serios, poate doar in gluma, dar acum nu am spus-o nici in gluma. Si a vrut sa zica ceva dar nu a mai zis si a iesit. De ieri nu a mai intrat deloc Pe fb si nici nu mi-a raspuns la mesaj. Chiar ma simt aiurea. Credeti ca s-a suparat rau sau vrea doar sa. nu stiu, sa ma sperie, sau poate s-a enervat. Nu stiu ce sa cred. EL nu e genul ala, sa spuna "te iubesc" tuturor. De-aia am crezut oarecum, dar acum cu situatia asta, chiar sunt suparata si nu stiu daca sa ii mai dau mesaje, sa insist, sau sa-l las sa intre sa vorbim. Nu vreau sa fiu stresanta, nu stiu daca el vrea sa vada daca imi pasa de el, sau pur si simplu nu mai are chef de mine acum. Spuneti-mi parerea voastra, va rog. Dau funda. puppy dog eyes

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este timpul să te maturizezi și să nu te mai joci cu vorbele!
Pa, pa.

| madycumada a răspuns:

Nu ii mai trimite mesaje. Asteapta pana intra iar daca intra si nu te baga in seama, te bagi tu, ii spui ca n-ai vrut sa spui asa, ca nu credeai ca o sa se supere. Odata si odata o sa intre.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Daca "te iubesc"-u o durat pana ce din greseala recunoscuta l-ai jignit sigur nu ii place de tine.Cum sa-ti placa de cineva, dar sa-ti doresti sa te desparti si dupa 1-2 zile brusc sa nu mai vrei asta si sa vorbesti din nou cu ea? E aiurea.Parerea mea : Te vede disperata dupa el si se joaca cu tine.Chiar daca intra pe net,IN NICI UN CAZ sa nu-i ceri iertare,pentru ca n-ai pentru ce,ai citit gresit, n-ai facut-o intentionat, deci n-ai gresit, plus iar o sa te considera sub papucu lui si sa juca cu tine sau te-a tine sa te bage in pat de cate ori ii vine chefu'. Parerea mea, da-i pace.Gasesti tu altulwinking :*

Ai grija de tine :*

Sper ca te-am ajutatwinking tongue

Ceau :*:*:*

| LittleLuciane a răspuns:

Asteapta sa intre pe net si iti ceri scuze pentru ce ai facut si ii ceri sa te ierte

| Dariiiii explică (pentru LittleLuciane):

PAi nu intra, el normal intra zilnic. De ieri nu a mai intrat deloc. Nu vreau sa stam asa mult timp fara sa vorbim. Dar o sa mai astept.puppy dog eyes Multumesc de sfat.

| LittleLuciane a răspuns (pentru Dariiiii):

Poate e pe invisibil daca intra zilnic. odata si odata tot o sa intre

| Teemo98 a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat nu o sa se supere pe tine pentru o chestie banala ca asta si te sfatuiesc sa vorbesti cu el fata in fata deoarece asa o sa te creada.Incearca sa ii explici situatia fata in fata nu fb sau mess.BAFTA!

| EvelinaRegal a răspuns:

Greu...