| MaDroghezCuFericire a întrebat:

Buna:*

am un coleg care este ff deprimat nu mai ingelege nimic din viata lui si vreau sa va intreb cum sa il fac fericiti? Problema este urmatoare:

La noi a venit de vreo 7 ani o fata acum este in a 5A si noi in a6A colegului meu ai placea de ea din clasa a5A si vroia sa fie impreuna cu ea dar nu avea cum si fratele lui (mentionez ca are un frate dragut)a observat ca de un timp se tot uita dupa fata aia (bety.Si (bety)mai avea o prietena foarte buna (daiana) care ai placea de fratele colegului meu.Fratele colegului meu a spus ca se combina cu (daiana)doar daca si (bety)se combina cu colegul meu si asa sau combinat colegul meu cu (bety)au stat o luna, doua si dupa aia s-au despartit din cauza ca (bety)statea cu colegul meu doar pentru. fratele lui si ca fratele lui sia distruns viata pentru el.Colegul meu a suferit mult dar (bety)nu a suferit deloc.Eu ma inteleg ff bine cu colegul meu, cu fratele lui si cu bety dar pe (daiana) nu o suport.si acum din fufa(scuzati cuv.)nu o mai scoate pe (bety). Nu o suporta pe (bety)dar cu (daiana) sta doar ca sa ai faca in ciuda la (bety). Ce sa fac sa ai combin pe colegul meu cu (bety)? P. S. va rog sa nu spuneti ca sunt prea mici pentru o relatie ca aceste relati sunt doar copilaresti adica nu se gandesc la sex sau alt ceva :mz mult funda :*:*

1 răspuns:
| vladstandard a răspuns:

Ii gasesti alta tipa care sa ii placa...nu e greu straight face...oricum.la varsta voastra nu e nimic oh go on