| PιxιeLovesYa a întrebat:

Am un coleg de clasa care ma tot imbratiseaza si imi zice ca sunt speciala si chestii de genul acesta, dar eu nu il plac atat de mult, intrucat nu este de o frumuseste izbitoare, dar este foarte inteligent si ma asculta. Nu pot spune ca nu tin la el. El este genul de baiat inconjurat de multe fete, oarecum blazat, dar fata de mine nu afiseaza latura asta. Mi-as dori nu neaparat sa fiu cu el, cat sa-l fac sa tina cu adevarat la mine, sa "ii aprind" inima, insa nu stiu cum. Cateva sugestii, va rog?

1 răspuns:
| evilestevil a răspuns:

Nu iti inteleg problema, e clar ca el tine la tine si tu nu tii la el, nu lui trebuie sa ii aprinzi inima. Aspectul si lucrurile materiale conteaza cel mai putin in viata.
Pa.