| WTFuck a întrebat:

Buna am aflat de la o fata care il cunoaste pe fostul meu prieten ff bine ca nu e intocmai dragutul si scumpul pe care il stiam, el e un fustangiu adica joaca fetele pe degeteii place foarte mult sa se tina fetele dupa el sa fie moarte dupa el si isi pune capul pe umerii lor le imbratiseaza si chestii, el nu sta in orasul meu sta in Bucuresti ...cand era cu mine se purta frumos imi zambea ma imbratisa si chestii nu se uita la alte fete, iar fata aia mi-a zis ca chiar a tinut la mine dar s-a despartit de mine pentru ca s-a plictisit (se plictiseste repede) si am suferit. Sunt doua fete si suntem prietene care il plac la culme si nu isi dau seama ca le joaca pe degete pe amadoua, dar este una dintre ele care crede ca o place pe ea si chestii si ma oftica cand vrea sa se dea mare cu el in fata mea (ca nu prea reuseste)laughing cateodata imi vine sa ii zis ca nu o place cu adevarat doar isi bate jog de ea si, saraca investeste sentimente in el degaba mi-e si mila ea dar daca ii spun o sa creada ca is geloasa si vreau sa o indepartez de el si nu sunt, deci ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| gohsty a răspuns:

Eu zic mai intai sa vorbesti cu fostul tau prieten si sa ii spui sa nu le mai joace asa pe degete pentru ca le da sperante. Daca tot continua vorbesti si cu prietenele tale(mai ales cu cea care crede ca o place) si ii spui adevaru.in calitate de prieteni trebuie sa va ajutati si sa va spuneti mereu adevaruhappy poate ca atunci cand era cu tine, avea ochi si pentru altele dar nu iti arata...nu conteaza urcum e un fustangiu si asa ramanelaughing si inca ceva... vorbeste cu prietena ta si cu fostul daca poti,ar fi bine daca ar mai fi inca o fata "a lui" pe acolo ca sa auda si sa ii deschizi si ei ochii,deci, vorbeste cu ei si intrrb:buna, ma enrev cum iti bati joc de cele 2 prietene ale mele mai ales de ea, nu prea ma mai intereseaza d tine dar de ele da ori te decizi la una ori spune-le adevaru! sper ca te-am ajutatbig grin

4 răspunsuri:
| d3nisa202 a răspuns:

Sall!winking SPune`i prin ce ai trecut tu. Poti sa ii spui cum ne-ai explicat si noua :* si sa vb. cu fostul` tau prieten despre asta. Daca nu te cred o sa`si da seama singura. Bafta :X

| baby123 a răspuns:

Doar spune-i prin ce ai trecut tu, daca nu te crede zi ceva de genu: bine daca nu ma crezi atunci du-te dupa el dar o sa vezi ca am dreptate si dupa aia poate o sa iti para rau. Sau incearca sa ii demonstrezi ce fel de baiat e el ca sa vada cu ochii ei, poate asa se trezeste la realitate. Dragostea e oarba.

| Alless a răspuns:

Buna! Poti sa le spui prietenelor tale cine este el de fapt si ce ai patit tu, dar daca nu te vor crede este problema lor pentru ca vor suferi si ele la fel ca tine sau pote mai mult pentru ca leai spus adevarul si nu l-au crezut. Bafta, sper sa te creada, si ai grija sa nu isi mai bata nimeni joc de tine. pup

| JuSt4m a răspuns:

Draga alex, ti-o zic verde in fata, nu intereseaza pe nimeni ce ai patit tu, daca esti proasta si o cauti cu lumanarea ai s-o patesti, asta e un ..ala. de site pe care lumea intra sa isi zica necazurile pentru ca nu au prieteni si sug aia mai tot timpul, exact ca tine si cu ala, iti dau un sfat, nu mai scrie in ceva despre viata ta sa ai o zi buna!laughing